Ужгородський університет розробляє сонячні колектори та енергоощадні елементи

uzhgorod nuУжгородський національний університет почав розробляти сонячні вакуумні колектори та енергоощадні елементи для електроплит.

Інноваційну діяльність вуз започаткував у рамках новоствореного "Наукового парку", покликаного не тільки розвивати науково-технічну діяльність, а й комерціалізувати та впроваджувати результати наукових досліджень на вітчизняному та закордонному ринках, передає Газета День.

Як зазначає проректор УжНУ з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук Ігор Студеняк, особливу увагу в університеті приділяють впровадженню енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій та освоєнню альтернативних джерел енергії.

Відбувся IX Міжнародний бізнес-форум

innovation17 березня 2016 року на базі Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету відбувся IX Міжнародний бізнес-форум "Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні".

Учасниками заходу стали в.о. Голови Державної служби інтелектуальної власності України Антоніна Малиш та фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності (ІВ) України.

Разом з представниками Міністерства освіти і науки України й бізнесу, науковцями, викладачами вищих навчальних закладів обговорено низку першочергових питань, проблем та викликів інноваційної та наукової галузі.

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Україною та Європейським Союзом про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво»

Законом ратифіковано Угоду (у формі обміну нотами) між Україною та Європейським Союзом про відновлення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво, вчинену 3 березня 2015 року в м. Брюсселі.

Необхідність ратифікації даної Угоди випливає з вимог пункту «в» частини другої статті 9 Закону України «Про міжнародні договори України», згідно з якими ратифікації підлягають загальноекономічні міжнародні договори України (про економічне та науково-технічне співробітництво), з загальних фінансових питань, з питань надання Україною позик і економічної допомоги іноземним державам та міжнародним організаціям, а також про одержання Україною від іноземних держав і міжнародних фінансових організацій позик, не передбачених Державним бюджетом України.

Кабмін затвердив план підтримки програмної продукції на 2013-2014 рр.

Розпорядження КМУ №959-р

Кабінет міністрів України затвердив план заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції на 2013-2014 рр.

Згідно з планом, Держінформнауки, МОН, Національна академія наук повинні до квітня 2014 р. опрацювати питання щодо створення проблемної (ключової) лабораторії фундаментальних наукових досліджень у сфері інформаційних технологій на базі провідних наукових установ та вищих навчальних закладів та розробити пропозиції щодо удосконалення підготовки фахівців для індустрії програмної продукції відповідно до потреб роботодавців.

Президентом України підписано Закон України "Про затвердження Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2013-2017 роки" від 05 вересня 2013 року № 439-VII

Загальнодержавна цільова науково-технічна космічна програма на 2013-2017 роки (далі – Програма), яка затверджується законопроектом, є 5 космічною програмою незалежної України та першим етапом здійснення важливих для подальшого розвитку космічної галузі Урядових документів - Концепції реалізації державної політики у сфері космічної діяльності на період до 2032 року (схвалено розпорядженням Кабінету Міністрів від 30.03.2011 № 238) та Плану заходів щодо її виконання (затверджено розпорядженням кабінету міністрів України від 25.01.2012 № 48).

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

March 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Інтерв'ю з президентом Австрійської акад…

05-01-2015 Anna - avatar Anna

Інтерв'ю з президентом Австрійської академії наук Антоном Цайлінґером про розвиток і джерела фінансування науки в Австрії та роль Академії наук у цьому процесі.

Інтерв'ю з президентом Австрійської академії наук Антоном Цайлінґером про розвиток і джерела фінансування науки в Австрії та роль Академії наук у цьому процесі. – У. Т.: Як ви досягаєте показників...

Українські та іноземні експерти обговори…

29-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

29.11.2012 | 10:53 ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ На сьогоднішній день все більшого значення у розкритті злочинів, як у світовій, так і у вітчизняній практиці правоохоронних органів набувають молекулярно-генетичні дослідження.

Дайджест новин у сфері науки та інноваці…

31-08-2012 Олена - avatar Олена

Дайджест новин у сфері науки та інновацій за 17-31.08.2012 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...