На Міжнародному агрофорумі ректор ЖНАЕУ Олег Скидан провів переговори про співпрацю з університетами Вірменії та Естонії
Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан у складі делегації від України нещодавно відвідав Міжнародний агрофорум Mare Balticum – «Екологічно «розумне» сільське господарство», що проходив у місті Тарту (Естонська Республіка) на базі Естонського університету природничих наук.
Мета форуму – об'єднання зусиль міністрів сільського господарства, працівників сільськогосподарських університетів, виробників і торговців сільськогосподарської продукції, лідерів регіону Балтійського моря, Китайської Народної Республіки, України, Грузії, Республіки Вірменії, Азербайджанської Республіки та Казахстану для розвитку спільної співпраці.


У рамках робочого візиту до Держави Ізраїль Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко зустрівся з головним науковцем Міністерства сільського господарства та розвитку сільських територій Ізраїлю доктором Аві Перлом, директором центру «Кидум» при Міністерстві сільського господарства Якобом Маромом та представниками Державного науково-дослідного сільськогосподарського центру «Волкані».
Китайська компанія DJI відома як один з найбільших в світі виробників споживацьких дронів. Тепер вона звернулась до іншого ринкового сегменту. Як повідомляє технопортал The Verge, компанія анонсувала нову модель Agras MG-1, призначену для використання у сільському господарстві для обробки посівів на полях. Для цього безпілотник оснащений вісьмома роторами та 10-літровим баком для робочого розчину.
Національна академія аграрних наук України та Національна науково-технологічна асоціація підпишуть меморандум про співпрацю. Проектом меморандуму передбачено впровадження інноваційних технологій і продукції для використання у сільськогосподарському виробництві та харчовій промисловості, зокрема технологій компанії «Nepuree», які підтверджені світовими патентами. Також згідно з текстом проекту меморандуму НААН і Національна науково-технологічна асоціація планує залучити японських дослідників (представниками компанії «Nepuree», Японія) для здійснення реформ в АПК України.
