Конференція молодих вчених і спеціалістів

NAAN3-4 грудня 2015 року в Інституті біології тварин НААН відбулась ХІV науково-практична конференція молодих вчених і спеціалістів «Молоді вчені у вирішенні актуальних проблем біології, тваринництва та ветеринарної медицини», присвячена 100-річчю від дня народження відомого вченого, доктора біологічних наук, професора Скородинського Зеновія Павловича.

У роботі конференції взяли участь молоді науковці, аспіранти і докторанти наукових установ Національної академії аграрних наук України та вищих навчальних закладів Міністерства охорони здоров’я України.

З доповідями виступили понад 40 дослідників. Учасники конференції ознайомилися зі станом досліджень з фізіології, біохімії, живлення тварин, екології, біотехнології та ветеринарної медицини. Кожна презентована доповідь обговорювалася учасниками конференції та присутніми науковцями. Доповідачі отримали корисні поради, які так необхідні у роботі науковця.

Учасники заходу констатували високий науково-методичний рівень представлених досліджень. Молодими вченими отримано результати, які мають важливе теоретичне і практичне значення, а завершені розробки можуть бути рекомендовано для апробації та освоєння у виробництві.

Під час обговорювання висловлювались пропозиції щодо більш активної творчої співпраці молодих науковців з науковими установами зарубіжних країн, участі у міжнародних грантах і програмах, наукових форумах, семінарах та круглих столах.

Оргкомітет конференції відзначив найкращі роботи – молодих вчених нагороджено грамотами, подарунками, молоді науковці отримали сертифікати на безкоштовну публікацію у журналі «Біологія тварин».

Переможцем визнано Романіва Л.І., молодшого наукового співробітника лабораторії біохімії адаптації та онтогенезу тварин Інституту біології тварин НААН. Два других місця посіли КолодійГ.В. – науковий співробітник лабораторії бактеріологічного контролю якості і безпечності ветпрепаратів Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок, та Лісна Б.Б. – науковий співробітник лабораторії фізіології, біохімії та живлення птиці Інституту біології тварин НААН. Три третіх місця – у аспірантки третього року навчання Сумського НАУ Радохліб Г.М, та аспіранток першого року навчання Інституту біології тварин НААН Шатинської О. А. та Храбко М. І.

Матеріали конференції буде опубліковано у наукових виданнях – журналі «Біологія тварин» і Науково-технічному бюлетені – спільному виданні Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок та Інституту біології тварин НААН.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

April 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Холодильник без електроенергії – гарне р…

25-01-2016 Олена - avatar Олена

Холодильник без електроенергії – гарне рішення для віддалених регіонів

Канадські студенти розробили холодильник, який охолоджує продукти тільки за допомогою вітру та сонця. В багатьох регіонах світу цей винахід може бути великою допомогою. Від 25 до 50 відсотків продуктів по...

29 жовтня – експертна зустріч щодо Конце…

28-10-2015 Олена - avatar Олена

29 жовтня – експертна зустріч щодо Концепції Державної цільової економічної програми розвитку інноваційної інфраструктури на період до 2020 року за участю заступника Міністра освіти і науки Максима Стріхи

29 жовтня 2015 року у Комунікативному центрі Уряду за участю заступника Міністра освіти і науки Максима Стріхи відбудеться експертна зустріч, під час якої планується обговорити проект Концепції Державної цільової економічної...

Цифрова ручка дозволить діагностувати за…

20-08-2015 Олена - avatar Олена

Цифрова ручка дозволить діагностувати захворювання мозку на ранніх стадіях

Мільйони людей страждають на різні форми захворювань мозку та центральної нервової системи, такі, наприклад, як хвороби Альцгеймера або Паркінсона. І в той же час, як одні вчені намагаються знайти ліки...