У Львові відбулася Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі до готового продукту»

yagidky smЗ 1 по 2 липня 2016 року в місті Львів відбулася Міжнародна конференція «Технології та інновації: від землі до готового продукту», до роботи над питаннями якої долучилися працівники аграрної й переробної галузей України, представники державних органів, патентних фірм, бізнесу, а також фахівці сфери ІВ.

У рамках конференції для виробників було проведено круглий стіл з питань інтелектуальної власності (ІВ) у контексті Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Відбувся другий навчальний семінар з питань інтелектуальної власності трансферу технологій та інноваційної діяльності

MON16 червня п.р. Міністерством освіти і науки України разом з Українським інститутом науково-технічної і економічної інформації проведено другий навчальний семінар із циклу семінарів для фахівців підрозділів вищих навчальних закладів України з питань інтелектуальної власності, трансферу технологій та інноваційної діяльності - «Практика управління інтелектуальною власністю у ВНЗ».

Провідні фахівці у сфері комерціалізації інтелектуальної власності висвітлили питання:

У Києві відбудеться III Форум з інтелектуальної власності

IV forum2 червня 2016 року за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбудеться масштабний ІІІ Форум з інтелектуальної власності (Intellectual Property Forum – 2016, IPF-2016).

Під час заходу, який планується провести у формі панельних дискусій, розглядатимуться актуальні питання відповідно до тематики Форуму: світові та українські тенденції розвитку права інтелектуальної власності; судова практика розгляду справ із захисту об’єктів інтелектуальної власності Верховним судом України; європейські механізми діяльності українських ОКУ тощо.

Активну участь в обговоренні порушуваних проблем братимуть фахівці й експерти державної системи правової охорони інтелектуальної власності України.

У Женеві відбулася 32-а сесія Постійного комітету з авторського права та суміжних прав ВОІВ

WIPO 32З 9 по 13 травня 2016 року в м. Женева відбулася 32-а сесія Постійного комітету з авторського права та суміжних прав Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

За словами начальника відділу авторського права і суміжних прав ДП «Український інститут інтелектуальної власності» Сергія Заянчуковського, який взяв участь у заході, в ході сесії були розглянуті актуальні питання сфери авторського права та суміжних прав. Ішлося, зокрема, про акредитацію нових неурядових організацій для участі в наступних сесіях у якості спостерігача (Канадський музей історії); прийняття звіту про 31-у сесію Постійного комітету з авторського права та суміжних прав; охорону прав організацій мовлення; обмеження й виключення для бібліотек та архівів, для освітніх і науково-дослідницьких закладів, для осіб з обмеженими можливостями.

Відбулася 35-а сесія Робочої групи ВОІВ з перегляду МПК

logo WIPOУ період з 11 по 15 квітня 2016 року в штаб-квартирі Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) у м. Женева проходила 35-а сесія Робочої групи ВОІВ з перегляду Міжнародної патентної класифікації (МПК). У заході взяла участь українська делегація, до складу якої увійшли представники Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) – головний експерт відділу будівельної та гірничої справи Владислава Попко та головний експерт відділу фізико-хімічних технологій Владислав Гапочка.

На сесії були присутні представники організацій з інтелектуальної власності 21 країни світу, а саме: Німеччини, Австралії, Канади, Китаю, Єгипту, Іспанії, Сполучених Штатів Америки, Російської Федерації, Франції, Ірландії, Японії, Мексики, Норвегії, Республіки Корея, Румунії, Великої Британії, Сербії, Швеції, Швейцарії, Туреччини та України.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Зустріч Президента НАМН з інвесторами з …

28-03-2016 Олена - avatar Олена

Зустріч Президента НАМН з інвесторами з КНР

28 березня 2016 р. Президент НАМН академік В.І.Цимбалюк зустрівся з представниками бізнес кіл Китайської народної республіки для обговорення можливостей втілення інвестиційного проекту з лікування захворювань із застосуванням сучасних біотехнологій, а...

Олександр Дегтярев: Ми продовжуємо створ…

01-04-2015 Anna - avatar Anna

Олександр Дегтярев: Ми продовжуємо створювати сучасні види ракетного озброєння

Державне підприємство "КБ "Південне" ім. М.К.Янгеля" за понад 60 років своєї роботи заслужило репутацію одного з провідних ракетно-космічних підприємств світу. Про те, як головному підприємству ракетно-космічної галузі України, що забезпечило...

Газова незалежність як чинник енергетичн…

19-02-2015 Anna - avatar Anna

Газова незалежність як чинник енергетичної та національної безпеки України

Черговий випуск передачі «Наука: пошуки і знахідки» на телеканалі УТР було присвячено обговоренню питання енергетичної безпеки та незалежності України і, зокрема, її газової складової. Свої погляди щодо зазначеної проблеми висловив...