Кабмін затвердив план підтримки програмної продукції на 2013-2014 рр.

Розпорядження КМУ №959-р

Кабінет міністрів України затвердив план заходів з підтримки розвитку індустрії програмної продукції на 2013-2014 рр.

Згідно з планом, Держінформнауки, МОН, Національна академія наук повинні до квітня 2014 р. опрацювати питання щодо створення проблемної (ключової) лабораторії фундаментальних наукових досліджень у сфері інформаційних технологій на базі провідних наукових установ та вищих навчальних закладів та розробити пропозиції щодо удосконалення підготовки фахівців для індустрії програмної продукції відповідно до потреб роботодавців.

До червня 2014 р. Державна служба інтелектуальної власності, Мінекономрозвитку та Асоціації у сфері інформаційних технологій повинні подати на розгляд Кабінету міністрів України законопроект щодо внесення змін до Цивільного кодексу України в частині уточнення прав на службові твори, укладення на безоплатній основі договорів щодо розпорядження майновими правами інтелектуальної власності.

Також до грудня 2014 р. Держінформнауки, МОН, Мінекономрозвитку та Асоціації у сфері інформаційних технологій повинні розробити пропозиції щодо започаткування пілотних проектів з організації державно-приватного партнерства у сфері освіти з питань інформаційних технологій; підготувати пропозиції щодо стимулювання добровільної сертифікації учасників закупівель послуг з виконання проектів інформатизації та удосконалити порядок застосування стандартів з розроблення та впровадження програмного забезпечення, а також стандартів з оформлення відповідної документації.

Крім того,уряд доручив Держінформнауки,Міндоходів,Держстат,Мінсоцполітики щокварталу з забезпечувати проведення моніторингу результатів реалізації закону України «Про внесення змін до розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції» стосовно збільшення обсягу надання послуг, підвищення середньої заробітної плати та створення нових робочих місць в індустрії програмної продукції.

Також Кабмін доручив Держінформнауки, МОН, Мінекономрозвитку, МЗС та Держінвестпроекту постійно забезпечити надання інформаційної підтримки проведення бізнес-форумів та виставок з питань розроблення програмного забезпечення за кордоном та в Україні.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

October 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Чиновники вже місяць освоюють е-докумен…

01-08-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Вже місяць, з першого липня, між Кабінетом Міністрів та центральними органами виконавчої влади частковий документообіг відбувається в електронній формі.

Урочисте засідання з нагоди 120-річчя ві…

01-07-2015 Anna - avatar Anna

Урочисте засідання з нагоди 120-річчя від дня народження відомого вченого-хіміка О.І.Бродського

19 червня 2015 р. в Інституті фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України відбулося урочисте засідання Вченої Ради інституту, присвячене 120-річчю від дня народження Олександра Ілліча Бродського – всесвітньо відомого...

День науки пройшов в Івано-Франківській …

21-05-2013 director - avatar director

День науки пройшов в Івано-Франківській Малій академії наук учнівської молоді

З нагоди Дня науки України та з метою підтримки та стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді, розкриття їхніх природних здібностей, заохочення їх до науково-дослідницької та експериментальної роботи 18...