Відбувся IX Міжнародний бізнес-форум

innovation17 березня 2016 року на базі Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету відбувся IX Міжнародний бізнес-форум "Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні".

Учасниками заходу стали в.о. Голови Державної служби інтелектуальної власності України Антоніна Малиш та фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності (ІВ) України.

Разом з представниками Міністерства освіти і науки України й бізнесу, науковцями, викладачами вищих навчальних закладів обговорено низку першочергових питань, проблем та викликів інноваційної та наукової галузі.

Зокрема, Микола Потоцький, начальник відділу організації захисту прав та розгляду звернень Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», розповів колегам про приведення законодавства України у відповідність до права ЄС та про посилення захисту прав ІВ.

Також учасники бізнес-форуму змогли долучитися до роботи в секціях за кількома тематичними напрямами:

  • інноваційна політика в умовах децентралізації регіонів;
  • інноваційна діяльність як фактор європейської інтеграції;
  • інноваційний розвиток підприємств;
  • інноваційні технології у сфері торгівлі;
  • інноваційна діяльність в університетах: реалії та перспективи.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

March 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Президент подякував Уряду Австралії за р…

25-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Президент України Віктор Янукович надіслав листа Прем'єр-міністру Австралії Джулії Гіллард, в якому висловив вдячність Урядові Австралії за рішення здійснити фінансовий внесок до Чорнобильського фонду «Укриття».

Другий Міжнародний бізнес-форум «Наука –…

12-06-2014 Anna - avatar Anna

Другий Міжнародний бізнес-форум «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство» у КНЕУ

12 червня 2014 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся Другий Міжнародний бізнес-форум «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство. Форум проведено у формі панельної дискусії...

Науковці випробували нову технологію над…

18-05-2016 Олена - avatar Олена

Науковці випробували нову технологію надшвидкісних польотів

Австралійські дослідники провели успішні випробування двигуна, за допомогою якого авіалайнери зможуть здійснювати подорожі з Лондона до Сіднея всього за дві години. Проведений тест стане частиною серії з десяти спільних випробувань...