У Полтаві відбулась презентація звіту щодо виробництва теплової енергії із біомаси

У Полтавській ОДА провели семінар-презентацію детального звіту «Виробництво теплової енергії із біомаси: аналіз законодавства, регуляторних аспектів і податкової політики та рекомендації щодо необхідних змін у чинному законодавстві та для сприяння впровадженню пілотного проекту в м. Миргород». Документ містить аналіз законодавства, регуляторних аспектів і податкової політики у сфері виробництва теплової енергії із біомаси.

Цей Проект реалізується у Миргороді. Головне завдання проекту – зробити напрацювання, для того, щоб зробити мережу таких котелень та розширити її на території усієї області. Планують реалізувати цей Проект до 2015. Працюючи над звітом, спеціалісти ВБО «Інститут місцевого розвитку» дослідили положення 127 законодавчих актів з питань виробництва теплової енергії із відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива. Окрім висновків, сформульованих за результатами дослідження, звіт містить рекомендації щодо необхідних змін у чинному законодавстві та для сприяння впровадженню пілотного проекту із встановлення котла, який вироблятиме теплову енергію з біомаси. Інформація з представленого документу може стати практичним посібником для тих, хто має намір здійснювати діяльність із виробництва теплової енергії з біомаси. А його головна відмінність від інших подібних документів у тому, що він має не лише теоретичне, але і практичне спрямування.

«Ми намагаємося працювати для того, щоб залучити кошти на різні проблеми, які є у місті, у тому числі і енергозбереження. Ми йшли до цього проекту 3 роки, спільно із облдержадміністрацією, витратили дуже багато зусиль, щоб цей проект працював на базі нашого міста. Котельна, яку плануємо створити, буде опалювати 10% житлового фонду міста. Ми уже підписали договори про співпрацю із аграріями району, так як альтернативне паливо – це солома. Завдяки впровадженню цього проекту ми матимемо можливість зекономити споживання природного газу», – зазначає Миргородський міський голова Сергій Соломаха.

Проект «Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку». У рамках зазначеного Проекту передбачають створення мережі теплогенеруючих котелень з використанням місцевої біомаси у Миргородському та інших районах Полтавської області.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Розвиток українсько-російського співробі…

25-01-2012 Олена - avatar Олена

25 січня 2012 р. під головуванням президента Національної академії наук України академіка НАН України Бориса Євгеновича Патона відбулась українсько-російська нарада, присвячена розвитку співробітництва у галузі ядерної медицини.

Створений синтетичний матеріал, що іміту…

11-04-2016 Олена - avatar Олена

Створений синтетичний матеріал, що імітує функції живих клітин

Учені Оксфордського університету під керівництвом професора Хаґана Бейлі (Hagan Bayley) розробили синтетичний матеріал, який має унікальні функціональні властивості контрольовані за допомогою світла – в тому числі можливістю «вмикати» експресію окремих...

У Києві відбувся науково-технічний семін…

14-12-2012 Светлана - avatar Светлана

11 грудня 2012 р. в Києві в ПАТ "ЕЛМІЗ" під головуванням директора Інституту космічних досліджень НАНУ-ДКАУ О.П. Федорова відбулося пленарне засідання науково-технічного семінару «Орбітальний космічний сервіс. Проблеми, технічні рішення».