Відбувся перший Літній форум молодих учених України

MON rada molod vchenyhНещодавно в Одесі відбувся перший Літній форум рад молодих вчених (Summer Young Scientists Forum), у якому взяли участь близько 100 молодих вчених – лідерів наукового співтовариства більшості регіонів України.

У програмі Форуму були передбачені сесії різної проблематики. Особливі дискусії відбулись навколо проблем академічної мобільності, складності оформлення стажування за кордоном, нових вимог до отримання вчених ступенів і звань та ін.

Вітального листа учасникам Форуму надіслала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, у якому зазначила, що розвиток України як успішної інноваційної європейської держави сьогодні залежить від поступу науки, активності учених і консолідації освіти, науки із сектором реальної економіки.

7-а Міжнародна конференція молодих вчених «Фізика низьких температур»

LOGO FTINT Verkin - 16-10 червня 2016 року у Фізико-технічному інституті низьких температур (ФТІНТ) імені Б.І.Вєркіна НАН України (м.Харків) відбулася 7-а Міжнародна конференція молодих вчених «Фізика низьких температур». Організаторами заходу виступили ФТІНТ імені Б.І.Вєркіна НАН України та Рада молодих вчених цього інституту.

Тематика конференції охоплювала основні напрями досліджень із низькотемпературної фізики конденсованого стану, серед яких: надпровідність, квантові рідини та кріокристали, низькотемпературний магнетизм, нанофізика, спінтроніка, нанобіофізика, теоретична фізика конденсованого стану тощо.

ХНЕУ імені С. Кузнеця у міжнародному проекті ERASMUS+ MASTIS

XNEU KuznecНещодавно у Відкритому Міжнародному Університеті соціальних досліджень Гвідо Карлі (LUISS Guido Carli Free International University for Social Studies, Italy) відбувся семінар, присвячений питанням підвищення якості освіти в галузі інформаційних систем. Зустріч партнерів із провідних європейських та українських університетів відбулася в межах міжнародного проекту ERASMUS+ MASTIS «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем», 561592-EPP-1-2015-1- FR-EPPKA2-CBHE-JP, національним координатором якого є ХНЕУ імені С Кузнеця.

Проведений семінар, який є частиною діяльності в межах першого робочого пакету проекту MASTIS, було спрямовано на виявлення існуючих освітніх шляхів і підходів, що використовуються для навчання магістрів в області інформаційних систем (ІС) в країнах-партнерах проекту, з метою їх гармонізації та розповсюдження провідного досвіду.

У КНЕУ відбувся IV Міжнародний бізнес-форум «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство»

KNEU9 червня 2016 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбувся IV Міжнародний бізнес-форум «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство».

За чотири роки Міжнародний бізнес форум у КНЕУ перетворився на щорічний майданчик для обговорення і розробки перспективних напрямків і механізмів інтеграції інтелектуального потенціалу університету і сфери бізнесу для інноваційного розвитку національної економки. Його організатори відзначають: «Цьогорічний бізнес-форум став тим унікальним майданчиком, де зустрілися інтелектуальні, винахідливі та талановиті люди, які небайдужі та готові до змін. Форум значною мірою розширив кругозір та надав можливість отримати натхнення і свіжі, креативні ідеї, де учасникам вдалося не лише познайомитись, але й почути один одного та отримати інноваційний досвід».

Дні аграрної освіти і науки Франції в Україні

agrarna naukaЗа ініціативи НМЦ «Агроосвіта» та сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства освіти і науки України і Посольства Франції в Україні з 31 травня по 02 червня 2016 року у Львівському національному аграрному університеті, Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького та Стрійському коледжі Львівського НАУ проходили Дні аграрної освіти і науки Франції в Україні.

У семінарі взяли участь: Олена Ковальова, заступник міністра аграрної політики та продовольства України, Ніколя Перрен, радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні, Сільвен Ріголє, аташе з питань університетського та наукового співробітництва Посольства Франції в Україні, Тетяна Іщенко, директор НМЦ «Агроосвіта», ректори Білоцерківського НАУ, Миколаївського НАУ, Полтавської ДАА, Харківської ДЗВА, Херсонського ДАУ, Уманського НУС, представники аграрного бізнесу, науковці та освітяни з усієї України.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин у сфері науки та інноваці…

09-11-2012 Олена - avatar Олена

Дайджест новин у сфері науки та інновацій за 07-09.11.2012 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №15-16 (2013)

30-04-2013 Олена - avatar Олена

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №15-16 (2013)

журнал НАУКА СЬОГОДНІ №15-16 (2013) СКАЧАТИ Видання «Наука сьогодні». Періодичність: двічі на місяць. Метою журналу є забезпечення оперативною інформацією про події, здобутки, досягнення у сфері фундаментальних і прикладних наук, високих технологій як...

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

19-08-2014 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 15.08.-19.08.2014 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...