IV Міжнародна науково-технічна конференція «Нафтогазова енергетика 2015»

21-24 квітня 2015 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу проходить IV Міжнародна науково-технічна конференція «Нафтогазова енергетика 2015».

У конференції беруть участь понад 100 представників навчальних і наукових закладів, підприємств нафтогазової галузі України, а також країн ЄС (Словацької Республіки, Угорщини, Республіки Польща, Румунії, Австрії і США).

Конференція розпочалась 21 квітня 2015 року круглим столом «Нафтогазова Долинщина: проблеми та перспективи», участь в якому взяли представники органів місцевого самоврядування, науковці ІФНТУНГ, керівний склад підприємств нафтогазового профілю Долинщини, експерти.

22 квітня 2015 року відбулась головна подія конференції – пленарне засідання. Серед учасників були представники Івано-Франківської обласної державної адміністрації, керівники та фахівці підприємств нафтогазового сектору (НАК «Нафтогаз України», ПрАТ «Нафтогазвидобування», ДТЕК, ПАТ «Укртрансгаз», ПАТ «Укртранснафта», ДП «Науканафтогаз», ТОВ «Геосинтез інженірінг»), науковці ІФНУТНГ, професори Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташіца (Польща), Технічного університету Кошице (Словаччина), Університету Мішкольца (Угорщина), Технічного університету Клуж-Напока (Румунія), Віденського технічного університету (Австрія), фірми «United Oilfield Services» (США), представники громадських організацій і засобів масової інформації.

Пленарне засідання розпочалось вітальним словом ректора університету, академіка НАН України Євстахія Крижанівського. На засіданні виступили завідувач кафедри польової нафтогазової геофізики, професор університету Олександр Петровський («Вуглеводні зі сланцевих порід: виклики та рішення»), директор спеціальних програм НТЦ «Психея», професор Геннадій Рябцев («Проблеми енергетичної безпеки України та шляхи їх вирішення в умовах новітнього нафтового порядку»), професор Технічного університету Кошице Наташа Урбанчікова («Розвиток трансферу знань у сфері науки і технологій на прикладі Технологічного парку в Кошице»), виконавчий директор Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Андрій Чубик («Газовий сектор України: питання оптимізації функціонування у воєнний час»), начальник управління видобутку газу, газового конденсату і нафти НАК «Нафтогаз України» Сергій Касянчук («Перспективи розвитку видобування вуглеводнів в Україні»), головний інженер ПрАТ «Нафтогазвидобування» Олексій Раптанов та менеджер Академії ДТЕК, керівник програм взаємодії із ВНЗ Олена Мірошниченко («Нафтогазовий бізнес ДТЕК: перспективи співпраці з ІФНТУНГ»). Модератором пленарного засідання виступив директор НДІ нафтогазової енергетики і екології ІФНТУНГ професор Максим Карпаш. Під час роботи засідання слухачі мали можливість задавати доповідачам питання он-лайн – на сторінці заходу у Facebook.

Характерною особливістю цьогорічної конференції була низка науково-технічних заходів, що відбулися в рамках виконання університетом проектів, які фінансуються Європейським Союзом: семінар за проектом InnoverEAST (7-ма Рамкова Програма ЄС з досліджень та інновацій), круглий стіл і технологічна ярмарка за проектами HUSKROUA/101/110 та HUSKROUA/1101/194 (програма ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013). Значну зацікавленість для фахової спільноти становили круглі столи «Трубопровідний транспорт України: виклики та рішення» і «Підвищення ефективності розвідки та освоєння покладів природного газу (на прикладі Семиренківського та Мачухського газоконденсатних родовищ)».

23 квітня 2015 року конференція продовжилась у форматі секційних засідань, на яких заплановано понад 80 доповідей з актуальних питань у сфері нафтогазової інженерії та енергетики для сталого розвитку.

24 квітня 2015 року заплановано виїзні засідання на підприємства області, де впроваджено нові енергоефективні технології.

За інформацією ІФНТУНГ

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Посол Швейцарії відвідав Вінницький наці…

18-06-2015 Anna - avatar Anna

Посол Швейцарії відвідав Вінницький національний технічний університет

17 червня 2015 року, у рамках візиту до Вінниці, Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні Крістіан Шененбергер зустрівся з адміністрацією та студентами Вінницького національного технічного університету. Пан Шененбергер висловив...

Готов рейтинг инновационных компаний от …

02-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

2.11.12 08:06 В рамках Московского международного форума инновационного развития «Открытые инновации» прошла церемония награждения лидеров рейтинга «ТехУспех» - ими стали 10 компаний.

За перші два роки реалізації програми ЄС…

23-03-2016 Олена - avatar Олена

За перші два роки реалізації програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» українські науковці отримали грантів на 7 мільйонів євро

Програма ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» є першою європейською програмою, у якій Україна бере участь у якості асоційованого учасника. Угода про асоціацію України до програми була підписана 20...