На Сумщині відбулись змагання учнівської молоді з радіотехнічного конструювання

22-23 листопада 2013 року на базі Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді, за сприянням Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено обласні змагання учнівської молоді з радіотехнічного конструювання.

У змаганнях взяли участь команди вихованців із 6 позашкільних навчальних закладів області, а саме: Глухівського міського центру дитячої та юнацької творчості, Роменського міського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, Лебединського центру позашкільної освіти, Буринського районного будинку дітей та юнацтва, Кролевецької районної станції юних техніків, Сумського міського центру науково-технічної творчості молоді.

У рамках співпраці з вищими навчальними закладами в роботі змагань взяли участь представники кафедри «Електроніка та комп’ютерна техніка» Сумського державного університету.

Переможці змагань були нагороджені грамотами Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, а також заохочувальними призами, наданими представниками кафедри «Електроніка та комп’ютерна техніка» Сумського державного університету.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

June 2026
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Премії Верховної Ради України найталанов…

14-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Вітаємо лауреатів премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2012 рік!!!

Севастополь перейде на сонячну енергію

26-01-2012 Олена - avatar Олена

У Севастополі стартував проект «Енергія Сонця - вибір Севастополя».  Про це  повідомив перший заступник голови міської держадміністрації Сергій САВЕНКОВ.

Twinning Гранти: Кластеризація наукових …

24-06-2014 Anna - avatar Anna

Twinning Гранти: Кластеризація наукових проектів та інституцій

В рамках проекту IncoNet EaP в період до 31.03.16 року будуть надаватися гранти науковцям, основною метою яких є підготовка пропозицій за конкурсами ГОРИЗОНТ 2020 зміцнення співробітництва між державами-членами ЄС та...