Міжнародна співпраця в рамках проектів ТЕМПУС: Хмельницький національний університет

      TempusУ Хмельницькому національному університеті розширюється співпраця з зарубіжними навчальними закладами, установами та організаціями в рамках реалізації проектів ТЕМПУС.

ТЕМПУС – міжрегіональна програма Європейського Союзу, спрямована на модернізацію вищої освіти у країнах–сусідах ЄС. Програма націлена на активізацію міжнародного міжуніверситетського співробітництва, реформування системи вищої освіти, оновлення навчальних програм. В Україні програма ТЕМПУС працює вже майже двадцять років.

      Нещодавно Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури було оголошено результати 6-го конкурсу за програмою ТЕМПУС IV. З 33 проектів за участю українських університетів, які рекомендовано для фінансування ЄС, 4 проекти виконуватиме Хмельницький національний університет. Це – вагомий результат з огляду на те, що процедура відбору проектів є досить тривалою та складною. Здійснюється вона на основі оцінювання академічної та технічної якості поданих заявок відповідно до національних пріоритетів, що щорічно визначаються Міністерствами освіти відповідних партнерських країн.

      Хмельницький національний університет має значний досвід у сфері подання заявок та виконання проектів ТЕМПУС і не зупиняється на досягнутому та активно позиціонує себе в міжнародному освітньому просторі.

       Результатом реалізації Програми ТЕМПУС у Хмельницькому національному університеті стало створення тривалого партнерства між університетом та європейськими вищими навчальними закладами, яке не припиняється й після завершення проектів, а також започаткування нових спільних дослідницьких проектів та проектів з академічної мобільності.

       Співпраця з європейськими колегами надає можливість набути нових знань і навичок, запровадити нові методи викладання та оцінювання, що зрештою підвищує якість освіти та дозволяє університету вийти на новий рівень розвитку.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Українські хірурги навчилися "зварю…

04-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Інститут електрозварювання імені Патона спільно з Інститутом хірургії і трансплантології імені Шалімова провели трансляцію операцій, які роблять апаратом на основі технології зварювання.

Нові наночастинки придушують здатність п…

30-10-2013 Anna - avatar Anna

    Одні з найбільш небезпечних типів раку - ті, які здатні « перехитрити » розроблені для боротьби з ними препарати. Вчені, що опублікували статтю в журналі ACS Nano, зосередили свою...

У наукових установах НАН України було пр…

15-02-2016 Олена - avatar Олена

У наукових установах НАН України було презентовано інформаційні продукти компанії «Thomson Reuters»

З 8 по 11 лютого 2016 року в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського (НБУВ), Інституті проблем реєстрації інформації (ІПРІ) НАН України й Інституті фізіології імені О.О. Богомольця НАН України...