31 Жовтня 2012
Представлено фінальний бюлетень проекту з рекомендаціями щодо виконання проектів 7РП в Україні, з інформацією про діючі проекти підтримки науково-технічної співпраці України-ЄС, з посиланнями на презентації семінарів та заключної конференції проекту. Подано корисні посилання щодо підготовки проектів для подання на діючі конкурси 7РП.
Шановні колеги!
Проект “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу” виконувався ГО "Агенція Європейських Інновацій" за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” протягом з 1 грудня 2011 року до 31 жовтня 2012 року.
Метою проекту є покращення обізнаності науково-освітньої громадськості України, представників малого і середнього бізнесу, керівників та науково-технічний персонал великих підприємств, лідерів громадських організацій про можливості участі у науково-технічних та освітніх програмах ЄС та НАТО ("7 Рамкова програма”, “Марі Кюрі”, “Європейські технологічні платформи”, “Спільні технологічні ініціативи”, “EUREKA”, “EUROSTARS”, “COST”, “Конкурентоспроможніть та інновації”, “Наука заради миру та безпеки”, а також “Темпус”, “Еразмус Мундус”, "Jean Monet",) шляхом поширення в Україні систематизованої та структурованої інформації українською мовою про плановані та оголошені конкурси, а також забезпечення консультативного сервісу для зацікавлених осіб та організацій з питань участі у даних програмах.
Організаційну та технічну допомогу у виконанні проекту надали партнерські організації:
Львівський центр науки, інновацій та інформатизації
Центр транскордонного наукового співробітництва Ужгородського національного університету (ЦТНС УжНУ)
Донецький національний університет
Центр "Харківські технології"
Асоціація "Львівський центр інновацій
У фінальному бюлетені представлено інформацію про результати проекту, в т.ч. матеріали фінального заходу у Львові; надано рекомендації з виконання проектів 7РП в Україні; розміщено корисні посилання щодо участі у діючих конкурсів 7РП; підготовлено рекомендації з виконання проектів 7РП, які містять відповіді на найбільш типові запитання українських дослідників; представлено практичний досвід участі у наукових програмах ЄС, підготовлено пропозиції щодо розвитку діалогу Україна-ЄС у сфері науки та інновацій, а також щодо плану підготовки українських організацій до участі у новій європейській дослідницькій програмі Horizon 2020.
В цілому фінальний бюлетень представляє анотований виклад важливої та корисної інформації з різних аспектів участі конкурсах науково-освітніх програм ЄС та реалізації отриманих грантів.
У бюлетені використано матеріали всіх експертів проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”.
ЗАВАНТАЖИТИ ФІНАЛЬНИЙ БЮЛЕТЕНЬ
Після завершення виконання даного проекту команда експертів мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу та ГО "Агенція Європейських Інновацій" будуть продовжувати надавати інформаційно-консультативну допомогу українським організаціям і після завершення реалізації проекту.
Ви можете заповнити форму пошуку партнерів і надіслати національному контактному пункту України, відповідно до тематичного напрямку Вашої пропозиції. Перелік національних контактних пунктів України розміщено за посиланням http://cstei.lviv.ua/ua/item/760 .
ЗАВАНТАЖИТИ ФОРМУ ПОШУКУ ПАРТНЕРІВ
На сайті ЛвЦНІІ за посиланням http://cstei.lviv.ua/ua/tags/45 розміщуються оперативні повідомлення проекту, в т.ч. інформаційні бюлетені проекту.
Ви можете ознайомитись з рекомендаціями щодо підготовки проектних пропозицій на діючі конкурси 7РП за посиланням http://cstei.lviv.ua/ua/item/755
Ми рекомендуємо регулярно відвідувати сайт www.cstei.lviv.ua , а також підписатись на розсилку сайту за посиланням: http://cstei.lviv.ua/ua/subscribe
Найбільш важливі повідомлення також публікуються на Facebook-сторінці ГО "Агенція Європейських Інновацій": http://www.facebook.com/InnoEU.UA
Короткий огляд змісту попередніх бюлетенів проекту.
Інформаційний бюлетень №1. Представлено опис основних науково-технічних та інноваційних програм ЄС, в т.ч. опис основних засад 7 Рамкової програми ЄС http://cstei.lviv.ua/ua/item/712
Інформаційний бюлетень №2. Представлено опис європейських технологічних платформ та підходи до створення українських технологічних платформ. http://cstei.lviv.ua/ua/item/746
Інформаційний бюлетень №3. Представлено матеріали заходів проекту в містах Ужгород, Донецьк, Харків, опис нових конкурсів 7РП та рекомендації з підготовки проектних заявок, координати національних контактних пунктів 7РП в Україні, а також Веб-сайти нових проектів 7РП, в яких українські організації виконують роль координатора http://cstei.lviv.ua/ua/item/751
Перелік відеороликів для ознайомлення:
Семінар в Ужгороді:
https://www.youtube.com/watch?v=1D7bpxGSb0w&feature=plcp
Семінар в Донецьку:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL008893AFDFF4C1D4&feature=plcp
Семінар в Харкові:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL2DB122649499CCF8&feature=plcp
Підсумкова конференція у Львові
https://www.youtube.com/playlist?list=PL-t8W7pCG4LzOa0ugApxo8GNTz-Q0Qkxy