Голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко взяв участь у роботі конференції ICANN у Марокко

komitety VRUГолова Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко взяв участь у роботі міжнародної публічної зустрічі Інтернет корпорації із присвоєння імен та номерів (ICANN).

В рамках зустрічі ICANN-55, яка відбулася 5-10 березня 2016 року у м. Маракеш, Марокко, О. Данченко взяв участь у черговій Урядовій зустрічі на високому рівні, яка відбувається коні два роки з метою погодження політики розвитку мережі інтернет на державному рівні. З вітальним словом на зазначеній зустрічі також виступив генеральний секретар МСЕ Хоулінь Чжао.

Також парламентарій відвідав засідання Урядового дорадчого комітету GAC ICANN. О. Він долучився до робочої групи з питань захисту географічних назв у нових доменах вищого рівня GeoNames GAC WG на анексованих, окупованих та інших територіях. В контексті України це питання є найбільш актуальним для Криму.

Народний депутат провів окрему робочу нараду з майбутнім президентом ICANN Гораном Марбі та віце-президентами Вені Маркоські і Михайлом Якушевим, під час якої було наголошено не необхідності більш активної участі представників України в роботі ICANN та розширенні співпраці в напрямі розвитку доменної індустрії. Не виключена можливість того, що Україна ініціюватиме спрямування заявки на проведення чергових зустрічей ICANN у Києві в березні 2017 року та жовтні 2018 року, за умови забезпечення необхідної інфраструктури.

Довідково: ICANN - міжнародна некомерційна організація, створена в 1998 році за ініціативи уряду США для регулювання питань, пов'язаних з доменними іменами, IP-адресами і іншими аспектами функціонування Інтернету. Щороку відбувається три зустрічі для обговорення важливих проблем управління Інтернетом за участі зацікавлених сторін.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Российский космический корабль Союз отпр…

21-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Космический корабль Союз, перевозящий двух русских космонавтов и одного американского астронавта, после задержки больше месяца из-за проблем с корпусом разработанной и построенной русскими капсулы, отправился на Международную Космическую Станцию (МКС).

Оголошується конкурс 2016 року на отрима…

14-04-2016 Олена - avatar Олена

Оголошується конкурс 2016 року на отримання грантів CRDF Global за програмою «Спільні наукові проекти»

Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) оголошує конкурс проектів для спільних груп українських і американських вчених, що спеціалізуються на дослідженнях в аграрній сфері за напрямками: Сталий розвиток фермерства –...

У Києві відбулася зустріч Голови ДКА Л. …

19-11-2015 Олена - avatar Олена

У Києві відбулася зустріч Голови ДКА Л. Сабадоша із заступником адміністратора NASA В. Герстенмаєром

19 листопада 2015 року в Києві відбулася зустріч Голови ДКА Любомира Сабадоша із заступником адміністратора NASA з питань пілотованих космічних операцій Вільямом Герстенмаєром (William Gerstenmaier). Під час зустрічі сторони обговорили...