Фахівці з Івано-Франківська візьмуть участь у розробленні програми реформування енергетичного сектору України

EnergetykaСаме на важливості залучення вітчизняних фахівців наголосив Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик під час зустрічі з науковцями Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, що проведена 12 травня в Міненерговугілля.

Делегація університету на чолі з ректором ІФНТУНГу Євстахієм Крижанівським прибула до Міністерства на запрошення Ігоря Насалика для участі в розробці засад реформування енергетичного сектору України, зокрема нафтогазового комплексу. Спільна мета Міненерговугілля та науковців – збільшення власного видобування нафти та газу та підвищення рівня енергетичної безпеки нашої держави.

Під час зустрічі Міністр зазначив: «Основна ідея полягає в тому, щоб науковий потенціал, який створювався роками, був максимально використаний у процесі реалізації державної політики в енергетичній сфері». Також Міністр наголосив, що отримав підтримку Прем’єр-міністра з цього питання та запропонував опрацювати напрямки енергетичної політики на кількох майданчиках, які стосуються видобування нафти та газу, геологічної розвідки, впровадження сучасних технологій тощо.

Ігор Насалик висловив переконання, що науковий потенціал університету спроможний для виконання поставлених завдань, адже серед фахівців вузу – 100 докторів наук. «Вважаю, що фахівці з Івано-Франківська, які свого часу здійснювали розробку газових родовищ в Тюмені і мають неоціненний досвід, нададуть допомогу нарівні з європейськими колегами з питань зменшення вартості буріння, оптимізації та модернізації виробничих процесів та інших важливих питань роботи нафтогазової галузі», - зазначив Міністр.

Міністр анонсував також проведення 26 травня Міжнародного енергетичного конгресу «Енерго Весна 2016», на якому заплановано презентувати Стратегію розвитку енергетичної галузі, та закликав до плідної співпраці, щоб гідно представити вітчизняну галузь на цьому заході.

Також Ігор Насалик вернув увагу на важливість заходів з енергоефективності та енергетичного контролю. «Зменшення втрат енергоресурсів та нарощування власного видобутку – ключові складові енергетичної незалежності України», - наголосив Міністр.

Нагадаємо, 6 травня Підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу у рамках поїздки Ігоря Насалика до Львівської та Івано-Франківської областей.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

В Україні розроблений законопроект про е…

12-10-2015 Олена - avatar Олена

В Україні розроблений законопроект про енергоефективне освітлення

До парламенту внесено проект Закону про засади запровадження енергоефективного освітлення в Україні №3245 (зареєстровано 07.10.2015). Очікується, що прийняття такого законопроекту дозволить знизити рівень енергоспоживання, забезпечить економне використання ресурсів та сприятиме покращенню...

ИНФОРМАЦИЯ (РЕКОМЕНДАЦИИ) НА ТЕМУ МЕЖДУН…

07-09-2012 Светлана - avatar Светлана

У Новосибірську стартував інноваційний форум Interra-2012 за участю України У Новосибірську стартував IV Міжнародний інноваційний форум Interra-2012, який нинішнього року зосередить увагу на нових ідеях розвитку економічної та соціальної сфер. Участь...

Технопарк Югры подписал соглашение с инн…

25-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Центр интеллектуальной собственности «Сколково» и Технопарк высоких технологий Югры подписали в Ханты-Мансийске соглашение о сотрудничестве.