Політика інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах

logo WIPOУвага Всесвітньої організації інтелектуальної власності протягом 29 лютого - 4 березня 2016 року була зосереджена до проведення Міжнародного семінару «Політика інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах», що проходив у Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ (Львів, 29.02-01.03) та Київському університеті права НАН України (Київ, 03.03-04.03).

У роботі Міжнародного семінару взяли участь представники Всесвітньої організації інтелектуальної власності, Національної академії наук України, Міністерства освіти і науки України, провідні науковці, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів України, Державного університету (Тбілісі, Грузія), Університету імені Семелвейса (Будапешт, Угорщина).

З вступним словом до учасників Міжнародного семінару звернулися: ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький; Міхал Швантнер, директор департаменту країн з перехідною та розвинутою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Женева, Швейцарська Конфедерація); Мохамед Аль Габал, консультант Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Начальник управління ліцензування та акредитації Міністерства освіти і науки України Андрій Шевцов зачитав привітання від МОН на адресу учасників семінару та зазначив, що співпраця українських університетів із Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) є вкрай актуальною та необхідною з метою розвитку інновацій та розробки політики у сфері інтелектуальної власності.

У своїх наукових доповідях учасники міжнародного семінару обмінялись досвідом у питаннях нормативно-правового регулювання інтелектуальної власності та інноваційної діяльності на національному та міжнародному рівняв; окремими аспектами вдосконалення регулювання відносин інтелектуальної власності; проблемами інтелектуальної власності як інструменту розвитку економіки: проблеми та шляхи їх вирішення; сучасні тенденції розвитку права інтелектуальної власності; особисті немайнові права інтелектуальної власності в системі немайнових прав людини та інше.

За результатами Міжнародного семінару буде опублікована збірка матеріалів доповідей її учасників.

На адресу організаторів та учасників конференції надійшли листи-вітання від Президента Національної академії наук України, академіка НАН України Бориса Патона; Голови Союзу юристів України Валерія Євдокимова; Посла Республіки Польща в Україні Генрика Літвіна.

Учасники Міжнародного семінару мали нагоду ознайомитися в КУП НАНУ із єдиною Бібліотекою-депозитарієм ВОІВ.

Захід проходився у режимі онлайн.

За інформацією КУП НАНУ

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

25 квітня – семінар «Менеджмент інтелект…

07-04-2016 Олена - avatar Олена

25 квітня – семінар «Менеджмент інтелектуальної власності ВНЗ»

Міністерство освіти і науки Україні спільно з УкрІНТЕІ започатковує цикл навчальних семінарів для фахівців підрозділів вищих навчальних закладів України з питань інтелектуальної власності, трансферу технологій та інноваційної діяльності. Предметом семінарів...

Сергій Квіт закликав науковців розвивати…

22-07-2015 Anna - avatar Anna

Сергій Квіт закликав науковців розвивати україномовну «Вікіпедію»

     Міністр освіти і науки України Сергій Квіт звернувся до академічної спільноти України з проханням зробити свій внесок у вдосконалення україномовного розділу «Вікіпедії». Це сприятиме формуванню й утвердженню сучасної...

Владу та суспільство поінформують про ст…

20-09-2012 Светлана - avatar Светлана

Сьогодні у Будинку Уряду відбулося розширене засідання Науково-технічної ради Національної програми інформатизації під головування очільника Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимира Семиноженка. Під час засідання було...