На Дніпропетровщині розвиватимуть IT-спеціальності для студентів

IT-Збільшити набір студентів на IT-спеціальності, забезпечити виші технікою та налагодити прямий контакт між ними та IT-компаніями – саме такі завдання поставили для регіону радник губернатора Дніпропетровської області Юрій Голик, ректори вишів регіону та представники IT-бізнесу на загальній зустрічі.

«У нас гострий дефіцит людей. Львів і Харків збільшили набори абітурієнтів. У Дніпрі - вже років 10 жодних зрушень у цьому напрямку»,- стверджує представник IT-бізнесу Денис Селін.

Ректори вишів запевняють – проблема не в кількості випускників-програмістів.

«Наша область на 4-му чи 5-му місці за насиченістю вищими навчальними закладами. Не дивно, що кількістю IT-фахівців ми поступаємося Львову і Харкову», – зазначив ректор Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту Олександр Пшинько.

Основна проблема, зізнаються ректори, в нестачі комп'ютерів і в тому, що IT-компанії не підключаються до навчання студентів.

Наприкінці зустрічі, радник голови облдержадміністрації Юрій Голик запропонував ректорам і представникам IT-бізнесу налагодити контакт між собою.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

June 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Робочі програми Дії Марії Складовської К…

26-11-2013 Anna - avatar Anna

Як повідомлялось раніше, наразі офіційно опубліковано проекти Робочих програм Горизонт 2020. http://ec.europa.eu/research/horizon2020/index_en.cfm?pg=h2020-documents Пропонуємо Вашій увазі Робочі програми Дії Марії Складовської Кюрі на 2014-2015 роки. Файли для завантаження Draft Horizon 2020 Work Programme 2014-2015 in...

Петербургские ученые разработали ткань с…

04-06-2012 Светлана - avatar Светлана

Группа ученых Петербургского государственного электротехнического университета запатентовала разработанную впервые в мире ткань с трехмерным изображением.

Инновационный форум Interra пройдет в эт…

15-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Министр образования, науки и инновационной политики Новосибирской области Владимир Никонов и директор форума Лада Юрченко на специальной пресс-конференции рассказали об особенностях проведения Международного инновационного форума Interra-2012.