Представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відвідали Манчестерський університет

Протягом 14-18 липня, в рамках ознайомчого проекту UA/022014/IHE02, представники Івано-Франківського національного технічного університету відвідали Манчестерський університет (The University of Manchester).

У рамках програми інтернаціоналізації вищої освіти, Британська Рада в Україні провела конкурс заявок від вищих навчальних закладів на отримання дослідницьких грантів. До участі були запрошені ВНЗ України та Великобританії, які зацікавлені у розвитку партнерських відносин у сфері енергетики (включаючи видобуток нафти та газу, зокрема нетрадиційного газу та сланцевого газу, а також відновлювальні джерела енергії).

Програма візиту українських учених до Манчестерського університету була в основному зосереджена на науково-технічних аспектах розробки покладів нетрадиційного газу в України, проте ними не обмежувалась. Британський координатор проекту проф. Кевін Тейлор, як керівник школи наук про Землю, атмосферу та навколишнє середовище забезпечив інтенсивний графік зустрічей, обмін науковими та інженерними досягненнями, ознайомлення з матеріальною базою університету.

Від ІФНТУНГ у візиті взяли участь директор Науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики і екології доц. Карпаш М.О. та доцент кафедри технічної діагностики та моніторингу Тацакович Н.Л.

У результаті візиту намічено такі основі форми та напрямки співпраці:

в галузі освіти: взаємні стажування студентів, академічні обміни викладачів, запровадження програми подвійних дипломів тощо;

наука: спільні наукові публікації, участь у конференціях, виконання спільних наукових досліджень за програмою Horizon 2020, надання послуг компаніям нафтогазового профілю, що діють в Україні.

Планується, що на початковому етапі тематика співпраці буде присвячена всілякому забезпеченню розроблення покладів газу нетрадиційного походження, у першу чергу, в межах Олеської площі, оцінка початкового стану навколишнього середовища до початку робіт; оцінка та уточнення запасів на підставі геологічних даних, дослідження порід та їх оцінка їх газоносності; оцінювання ризиків для життя та здоров’я людей, навколишнього середовища тощо.

Восени поточного року запланований візит групи вчених з Манчестерського університету до Івано-Франківська з метою уточнення плану дій щодо співпраці та розширення мережі контактів між українськими та британськими ученими.

За інформацією Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

30-10-2013 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 25.-30.10.2013 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

Перелік проектів, поданих на конкурс НАН…

02-04-2014 Anna - avatar Anna

Перелік проектів, поданих на конкурс НАН України та УНТЦ 2014 рр. «Програма цільових досліджень та розвиваючих ініціатив», що пропонуються для участі в другому етапі конкурсу.

Перший український наносупутник - на орб…

27-06-2014 Anna - avatar Anna

Перший український наносупутник - на орбіті

 На навколоземну орбіту виведено створений у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» перший український наносупутник «PolyITAN-1». Наносупутники – це клас малих штучних супутників Землі, створення яких стало можливим завдяки розвитку...