Молоді науковці Уманського НУС взяли участь у І Всеукраїнському конкурсі «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні - 2015»

unus-konferencziyaНа базі кафедри екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки Національного авіаційного університету відбулося засідання підсумкового семінару І Всеукраїнського конкурсу «Молодь і прогрес у раціональному природокористуванні - 2015».

У роботі семінару взяли участь представники 20 вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ з різних регіонів України, зокрема з Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Житомира, Миколаєва, Херсона, Сум, Одеси, Бердянська, Кам’янець-Подільського та Умані.

На семінарі було представлено 25 доповідей, що охоплювали широкий спектр тематик екологічного спрямування.

У номінації «Екобезпека урбоекосистем, екологічні рішення для комунального господарства, енергоефективні житлові будівлі» ІІІ місце зайняла робота кандидата с.-г. наук, доцента кафедри екології та безпеки життєдіяльності Уманського національного університету садівництва Тетяни Пушкарьової-Безділь на тему: «Фітомеліоративна здатність синантропних видів і їх угруповань у газонних урбоекосистемах».

Наукова робота передбачає використання позитивних якостей синантропної флори в освоєнні нових місць зростання. Це дозволить мінімалізувати догляд за клумбами і газонами завдяки використанню гарноквітучих синантропних рослин, стійких до негативних чинників.

За інформацією Уманського НУС

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Технопарки Башкортостану - поки тільки н…

05-03-2012 Светлана - avatar Светлана

Останнім часом в республіці багато говориться про створення технопарків. Дрібним інноваційним підприємствам важко, практично неможливо працювати на порожньому місці - без інженерних комунікацій, точних приладів, верстатів для серійного виробництва і,...

Адронний колайдер створюють 2,5 тисячі у…

23-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

КИЇВ. 23 травня. УНН. Більше 2,5 тисяч українських фахівців працюють у Швейцарії над розробкою андронного колайдеру.

Японські інженери створюють повітряні го…

22-02-2016 Олена - avatar Олена

Японські інженери створюють повітряні голограми

Представники японської корпорації Mitsubishi повідомили, що їхні фахівці приступили до розробки інноваційних "плавучих" дисплеїв для проектування голограм в повітрі, пише інтернет-ресурс Engadget. У Mitsubishi розповіли, що технологія передбачає візуалізацію зображень в...