Програмно-апаратний комплекс для оцінки якості формних процесів і готової продукції у поліграфічному виробництві

Українська академія друкарства розробила та впроваджує програмно-апаратний комплекс, що дозволяє провести контроль якості виготовлення друкарських форм, зокрема для флексографічного друку, як аналогових, так і цифрових, а також готових відбитків.

Технічна реалізація поставленої мети здійснюється шляхом програмного аналізу введеної інформації (зображень). Ввід інформації (зображень) забезпечується шляхом проекції зображення формного матеріалу або фарбовідбитків на CCD матрицю з необхідним збільшенням.

Освітлення об’єкту забезпечується осьове, ковзне та „на просвіт” в залежності від типу матеріалу та поставленої задачі. Перемикання здійснюється програмно або оператором (в залежності від режиму). У певних випадках є також необхідним освітлення у інфрачервоному діапазоні.

Програмні засоби включають системне та прикладне програмне забезпечення. Системне програмне забезпечення включає драйвери модуля оцифровування відеопотоку та драйвер модуля управління.

Прикладне програмне забезпечення системи включає засоби для тестування апаратної системи та керування усіма режимами вводу зображень, встановлення параметрів, ведення бази даних вимірювань тощо. Забезпечується вимірювання параметрів формного і друкарського матеріалу на основі введених користувачем зображень.

Пропонований комплекс має принципову новизну. Він дозволить визначати основні параметри форм (відбитків), які необхідні (і достатні) для прийняття управлінського рішення відносно якості продукції (напівфабрикату або технологічної операції). Він має низьку вартість, простий в експлуатації.

Математичні алгоритми кореляційного аналізу зображень, що покладені в основу програмного забезпечення, є достатньо точними.

Принциповою новизною є модуль пошуку зображень чи елементів зображень, які не були відтворені на будь-якому етапі формного чи друкарського процесу.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Транзисторы на основе нанотрубок пригодн…

08-10-2012 Олена - avatar Олена

 Опубликовано 8 октября, 2012 - 00:42 Последние исследования американских ученых показали, что транзисторы, построенные на основе однослойных углеродных нанотрубок и включающие в себя диэлектрический затвор из оксинитрида, могут быть идеальными с...

Завдяки вітчизняним науковцям створено н…

17-02-2014 Anna - avatar Anna

Завдяки вітчизняним науковцям створено нові системи для діагностики раку

Дослідження вітчизняних науковців дозволили створити нові системи для діагностики онкозахворювань, туберкульозу та інших важких хвороб людини. Це стало можливим завдяки виконанню у 2013 році проекту «Молекулярні механізми реалізації генетичної інформації»...

Наукові повідомлення молодих учених наук…

12-06-2015 Anna - avatar Anna

Наукові повідомлення молодих учених наукових установ НАН України

17 червня на Засіданні Президії НАН України будуть заслухані наукові повідомлення молодих учених установ НАН України Буде заслухано наступних молодих учених: 1. Карпель Олена Михайлiвна – науковий співробітник Математичного відділення Фізико-технічного інституту...