Конференція відбувається в рамках осіннього Міжнародного будівельного форуму і присвячена практичним аспектам впровадження енергозберігаючих заходів з використанням альтернативних та відновлювальних джерел енергії.
Мета – надати об’єктивну інформацію про економічну ефективність пропонованих технологій та їх технічну досконалість потенційним замовникам та організаціям, які зацікавлені у підготовці проектів у сфері альтернативної і відновлювальної енергетики.
Конференція відбувається в рамках осіннього Міжнародного будівельного форуму і присвячена практичним аспектам впровадження енергозберігаючих заходів з використанням альтернативних та відновлювальних джерел енергії. Особлива увага буде надаватись прикладам успішної реалізації передових технічних та організаційно технічних рішень.
З матеріалами минулорічної конференції Ви можете ознайомитись за посиланням
https://www.dropbox.com/sh/4mttul1yzxeaebi/hri5ZPcyYj
Організатор конференції:
ГО «Агенція Європейських Інновацій» (АЕІ)
https://www.facebook.com/InnoEU.UA, www.aei.org.ua
ГО АЕІ має досвід виконання та реалізації різних міжнародних проектів, в т.ч. проектів 7 Рамкової Програми ЄС, МФВ "Відродження" та інших донорських організацій.
У жовтні 2013 року АЕІ розпочинає виконання польсько-українського проекту FARADAY, № PBU/0625/11 у рамках програми транскордонної співпраці "Польща-Білорусь-Україна".
Попередній регламент конференції.
09.45 – 10.00 Реєстрація
10.00 –12.00 Перша сесія. Плани і проекти на рівні окремого міста.
Досвід міста Городок Львівської області у впровадженні енергоощадних заходів на рівні малого міста, в т.ч. з використанням джерел альтернативної і відновлювальної енергетики.
Проект екоенергетичного мікрорайону – площадка впровадження нових технологій альтернативної і відновлювальної енергетики у Підкарпатському воєводстві Республіки Польща.
Досвід інших міст України та європейських країн.
Плани і перспективні проекти
12.00 –13.00 (перерва, спілкування)
13.00 –14.30 Друга сесія
Практичні приклади використання енергії сонця, вітру, біомаси для житлових будинків, фермерських господарств, бюджетних установ (лікарні, школи, дитячі садки), відпочинково-рекреаційних комплексів та інших бізнес-об’єктів.
Бар’єри на шляху впровадження нових технологій альтернативної і відновлювальної енергетики.
15.00 – 16.00 Третя сесія. Презентації перспективних технологій та проектів.
16.00 – 16.30 Дискусія про напрямки транскордонної співпраці у сфері альтернативної і відновлювальної енергетики.
Детальна програма конференції буде розіслана зареєстрованим учасникам після отримання тем виступів від усіх доповідачів.
Місце проведення.
Палац спорту "Україна" - вул. Мельника, 18, м. Львів
http://www.galexpo.com.ua/uk/adress/vustavkovi-ploschadku.html#sport
Організаційні аспекти участі:
Участь у конференції є безкоштовною. Учасники самостійно покривають витрати пов’язані з проїздом та проживанням у Львові.
Для участі у конференції в якості слухача необхідно подати заявку до 25 вересня.
Якщо ж Ви бажаєте виступити під час конференції, то просимо подати заявку з темою доповіді до 20 вересня 2013 року.
Всі заявки подаються в режимі онлайн за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/12KzEuwiG7iDNavAZPA1ISZlBWnZRyl1cvrzD0HCdwpU/viewform
Контактна інформація:
Олесь Кульчицький, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.095 9388233.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЕКТ FARADAY
Цілі і заходи проекту повністю відповідають першому пріоритетному завданню регіональної програми інноваційного розвитку Львівської області, а саме просуванню та впровадженню енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєнню альтернативних та відновлювальних джерел енергії (ВДЕ) та запровадженню екологічно безпечних виробництв.
Партнери проекту з Польщі:
аплікант - Ряшівська агенція регіонального розвитку
партнер 1 - Кластер "Підкарпатська екоенергетика"
Тривалість проекту – 18 місяців.
Проект є симетричним і в рамках проекту планується створити в Підкарпатському воєводстві та на Львівщині по одному консультаційному пункту з використання ВДЕ; розробити та наповнити корисною інформацією тримовний портал як комплексне транскордонне джерело знань про ВДЕ; провести аналіз потенціалу ВДЕ у контексті транскордонної співпраці Польща-Україна в двох сусідніх регіонах; підготувати та видати українською та польською мовами практичний посібник розвитку ВДЕ, включаючи приклади кращих практик; організувати у кожній країні по три тематичні семінари і по дві конференції для цільових груп та кінцевих бенефіціантів; організувати навчальні візити до Польщі та до України; провести по одній виставці практичних рішень у сфері ВДЕ у Польщі та в Україні.
Очікується що результати проекту будуть корисними для розвитку нового інноваційного сектору економіки на Львівщині та будуть сприяти підвищенню рівня енергетичної самодостатності області. Проект також буде корисним для громад міст і сіл які планують реалізувати енергоефективні заходи.
Навчально-практичні курси «Правовий захист об’єктів інтелектуальної власності та основи інноваційного менеджменту»http://cstei.lviv.ua/ua/item/876