Науково-практична конференція молодих учених і спеціалістів «Інноваційні розробки молодих учених для конкурентоспроможного аграрного виробництва»

NAAN10-12 листопада 2015 року в Національному науковому центрі “Інститут землеробства НААН” відбулась науково-практична конференція молодих учених і спеціалістів «Інноваційні розробки молодих учених для конкурентоспроможного аграрного виробництва».

В роботі конференції взяли участь науковці із 12 установ мережі НААН, Національного університету біоресурсів та природокористування, Полтавської державної аграрної академії, Львівського національного аграрного університету, Іллінецького аграрного коледжу, Інституту фізіології рослин і генетики НАН України та ін.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор ННЦ «Інститут землеробства НААН», доктор с.-г. наук, професор, член-кореспондент НААН В.Ф. Камінський.

Головний науковий співробітник відділ обробітку ґрунту і боротьби з бур’янами, доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України А.М. Малієнко ознайомив учасників з сучасним баченням загальних закономірностей формування агротехнологій.

Серед питань, що обговорювалися на конференції, особливу увагу було приділено інноваційним розробкам у галузях землеробства, рослинництва, селекції та насінництва.

Конференції молодих вчених у стінах Інституту проводяться не вперше, але особливістю нинішньої було те, що значна кількість учасників підготували виступи та відповідали на запитання англійською мовою.

Після підведення підсумків, обговорення та прийняття резолюції комісія визначила кращі доповіді і учасники були нагороджені грамотами, пам’ятними призами та подяками.

Перше місце за доповідь «Transformation of properties of greyic luvisol after removing them from tillage» присуджено М.В. Нецик, друге – В.М. Шкляру за доповідь «Баланс гумусу в сірому лісовому ґрунті за різних систем удобрення та хімічної меліорації», третє Є.В. Заїці за доповідь «Characteristic of winter bread wheat collection in condition of Northern Forest-Steppe of Ukraine». Подяки за активну участь у конференції отримали О.С. Усов, Н.Є. Борис, Л.В. Богатир, А.М. Ткаченко, А.В. Єзерковський

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

April 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

26-05-2015 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 22.05.-26.05.2015 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

Шоста міжнародна конференція «Хімія азот…

30-10-2012 Олена - avatar Олена

30 жовтня 2012 З 12 по 16 листопада 2012 р. у м. Харків на базі НТК «Інститут монокристалів» НАН України, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Національного фармацевтичного університету...

Нові матеріали для магнітопроводів транс…

07-10-2013 Anna - avatar Anna

В Інституті металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України створено нові матеріали з аморфною структурою для магнітопроводів трансформаторів. Такі матеріали демонструють високі експлуатаційні можливості, які набагато перевищують відповідні характеристики магнітом’яких матеріалів з...