Представники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відвідали Манчестерський університет

Протягом 14-18 липня, в рамках ознайомчого проекту UA/022014/IHE02, представники Івано-Франківського національного технічного університету відвідали Манчестерський університет (The University of Manchester).

У рамках програми інтернаціоналізації вищої освіти, Британська Рада в Україні провела конкурс заявок від вищих навчальних закладів на отримання дослідницьких грантів. До участі були запрошені ВНЗ України та Великобританії, які зацікавлені у розвитку партнерських відносин у сфері енергетики (включаючи видобуток нафти та газу, зокрема нетрадиційного газу та сланцевого газу, а також відновлювальні джерела енергії).

Програма візиту українських учених до Манчестерського університету була в основному зосереджена на науково-технічних аспектах розробки покладів нетрадиційного газу в України, проте ними не обмежувалась. Британський координатор проекту проф. Кевін Тейлор, як керівник школи наук про Землю, атмосферу та навколишнє середовище забезпечив інтенсивний графік зустрічей, обмін науковими та інженерними досягненнями, ознайомлення з матеріальною базою університету.

Від ІФНТУНГ у візиті взяли участь директор Науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики і екології доц. Карпаш М.О. та доцент кафедри технічної діагностики та моніторингу Тацакович Н.Л.

У результаті візиту намічено такі основі форми та напрямки співпраці:

в галузі освіти: взаємні стажування студентів, академічні обміни викладачів, запровадження програми подвійних дипломів тощо;

наука: спільні наукові публікації, участь у конференціях, виконання спільних наукових досліджень за програмою Horizon 2020, надання послуг компаніям нафтогазового профілю, що діють в Україні.

Планується, що на початковому етапі тематика співпраці буде присвячена всілякому забезпеченню розроблення покладів газу нетрадиційного походження, у першу чергу, в межах Олеської площі, оцінка початкового стану навколишнього середовища до початку робіт; оцінка та уточнення запасів на підставі геологічних даних, дослідження порід та їх оцінка їх газоносності; оцінювання ризиків для життя та здоров’я людей, навколишнього середовища тощо.

Восени поточного року запланований візит групи вчених з Манчестерського університету до Івано-Франківська з метою уточнення плану дій щодо співпраці та розширення мережі контактів між українськими та британськими ученими.

За інформацією Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Новий спосіб утилізації ламп винайшла ук…

23-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

КИЇВ. 23 травня. УНН. У рамках проведення конкурсу "Стратегія" київська школярка Анастасія Стоянова винайшла екологічний спосіб утилізації енергозберігаючих ламп, передає кореспондент УНН.

Андрій Клюєв: Необхідно поступово збільш…

21-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Для розвитку космічного потенціалу України необхідно поступово збільшувати державне фінансування вітчизняної ракетно-космічної галузі.

Міжнародний форум проекту BILAT–UKR*AINA

23-01-2015 Anna - avatar Anna

Міжнародний форум проекту BILAT–UKR*AINA

27-28 січня 2015 проект Сьомої рамкової програми ЄС BILAT–UKR*AINA року проводить міжнародний форум «Посилення конкурентоспроможності України в сфері науки та інновацій на шляху до асоціації з програмою «Горизонт 2020». Місце...