Зустріч президента Національної академії наук України Патона Б.Є. та президента Національної академії агарних наук України Гадзала Я.М.

17 вересня 2014 року відбулась робоча зустріч президента Національної академії наук України Патона Б.Є. та президента Національної академії агарних наук України Гадзала Я.М.

Під час зустрічі було розглянуто питання організаційно-правового статусу Національної академії наук і національних галузевих академій наук та ефективності їх діяльності з наукового забезпечення реформаційних процесів, що відбуваються в Україні.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальше тісне співробітництво між Національної академією наук України та Національною академією агарних наук України.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Американцы изобрели электронную сетчатку…

07-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Американские ученые разработали искусственную сетчатку, которая принимает изображение в инфракрасном диапазоне от установленной на специальных очках камеры. Особым преимуществом сетчатки является то, что она не нуждается во внешнем источнике энергии.

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

16-10-2015 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 13.10.-16.10.2015 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

Грозный: состоялся семинар по развитию и…

21-09-2012 Светлана - avatar Светлана

В здании республиканского Бизнес-центра прошло заседание круглого стола по развитию инновационного информационного бизнеса в Чеченской Республике.