Японські вчені навчилися боротися з невиліковними формами раку

 japan rakНаціональний онкологічний центр Японії, розташований в Токіо, представив секретну зброю для боротьби з тими формами раку, які довгий час вважалися невиліковними. Як повідомляє новинний ресурс JapanTimes, вчені навчилися позбуватися ракових клітин за допомогою нейронів.

Бор нейрозахватна терапія (БНЗТ) є видом променевої терапії нового покоління. Вчені вважають, що цей вид лікування є менш агресивним і легше переноситься хворими. Терапія складається з двох етапів. Для початку пацієнтові вводять лікарські сполуки, що містять бор-10, який, як відомо, накопичується в ракових клітинах. Потім низькоенергетичні нейтрони опромінюють частини тіла пацієнта, уражені раком. Пучки нейтронів, потрапляючи в молекули бору, викликають ядерну реакцію, після якої бор розпадається на альфа-частинки та ядро літію-7, в процесі вбиваючи ракові клітини.

Альфа-частинки й ядра літію-7 після ядерної реакції розлітаються на невеликі відстані, 9 мкм і 4 мкм відповідно, таким чином, вони не руйнують здорові клітини навколо ракових утворень.

Вчені сподіваються, що за допомогою БНЗТ вони зможуть боротися з такими важкими формами раку, як пухлини головного мозку або злоякісна меланома, які раніше вважалися практично невиліковними.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

June 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Учені НАНУ – про співпрацю між наукою, б…

01-03-2016 Олена - avatar Олена

Учені НАНУ – про співпрацю між наукою, бізнесом і владою

24 лютого 2016 року відбулося чергове засідання дискусійного клубу «Елітарна світлиця» з теми: «Пошуки співпраці у трикутнику «Наука – бізнес – влада»». Участь у заході взяли директор Головної астрономічної обсерваторії НАН...

Державне оборонне замовлення має стати с…

27-01-2016 Олена - avatar Олена

Державне оборонне замовлення має стати стимулом розвитку української економіки – Президент

Президент Петро Порошенко на засіданні РНБО наголосив на тому, що розвиток підприємств «Укроборонпрому» та виконання державного замовлення має стати стимулом інноваційного розвитку української економіки. «Державне оборонне замовлення повинно не тільки забезпечити...

Вакцина от ВИЧ/СПИД успешно прошла перву…

07-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Единственная в мире профилактическая вакцина от ВИЧ, состоящая из убитого генетически модифицированного вируса, показала стабильный прогресс в 1 фазе клинических испытаний.