Вчені навчилися вирощувати серцеві м'язи з клітин шкіри

serdce shtuchneЯк повідомляє Inhabitat, дослідники з лабораторії Отто в загальноклінічній лікарні штату Массачусетс при Гарвардському університеті успішно вирощують тканини людського серця зі стовбурових клітин, створених із клітин шкіри дорослих людей. Це наукове відкриття є важливим досягненням в області регенеративної терапії.

Технологія, винайдена командою вчених, може бути використана для вирощування нових серцевих тканин для пацієнтів з їхньої власної клітинної тканини, що зменшить потребу в пересадці серця, а також скоротить ризик відторгнення імплантованої тканини.

Незважаючи на те, що вчені не можуть виростити повністю нове серце, це досягнення є значним проривом у галузі медицини може дуже сильно вплинути на людей, які страждають від захворювань серця, що нерідко призводять до смерті.

У своїх експериментах дослідницька група використала 73 донорських серця з банку органів в Новій Англії, які визнали непридатними для трансплантації. Вчені очистили кожен орган від всіх живих клітин, залишивши тільки екстрацеллюлярний матрикс. Це дозволило їм отримати нейтральний каркас, на якому вони ростили нові клітини.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Вчені виявили зв'язок погоди у стратосфе…

25-09-2012 Светлана - avatar Светлана

Кліматологи встановили, що зміни у стратосфері (регіон атмосфери на висотах від 10 до 50 кілометрів) можуть впливати на океанічні течії.

Міжнародна спільнота визнає зобов’язання…

22-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

 Україна як країна-учасниця міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» зобов’язалася виконати План дій, який передбачає відкрите, прозоре та ефективне урядування. Міжнародна спільнота визнає зобов’язання України у сфері електронного урядування та електронної...

У Донецьку проведено науково-методичний …

02-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

2 листопада На базі Інституту післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників Університету менеджменту освіти НАПН України (м. Донецьк) відбувся галузевий науково-методичний семінар «Впровадження інновацій у професійну підготовку фахівців машинобудівної галузі»