Вченими створено перший енергонезалежний скелет людини

  Skelet energo    Провідні фахівці з інституту Карнегі повідомили про успішне закінчення експерименту з розробки першого у світі енергонезалежного зовнішнього людського скелета.
   Унікальний екзо скелет створений для групи людей, які мають проблеми з пересуванням. Зокрема, ця розробка повинна допомогти людям, що мають труднощі у звичайній ходьбі. Результат дослідження із застосуванням даного екзо скелета був опублікований в супер популярному видавництві «Nature», на одній з перших сторінок.

    За попередньою інформацією, що носить офіційний характер, розроблений вченими екзо скелет, дозволить економити до семи відсотків енергії. У поточній модифікації екзо скелет досить громіздкий, проте вчені заявляють, що вже через пару місяців доведуть його до конструкційного досконалості.
Поки через великого розміру екзо скелет неможливо носити під верхнім одягом, але над цим і багатьма іншими особливостями вчені працюють не покладаючи рук.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Складні переломи кісток можна лікувати в…

18-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Група хіміків із Уппсальського університету (Швеція) проводить дослідження в області полімерів, що обіцяє нам порятунок від дуже неприємних операцій (і їхніх наслідків) по відновленню фрагментованих переломів кісток і опікових уражень.

Кабінет Міністрів прийняв розпорядження …

27-11-2013 Anna - avatar Anna

Кабінет Міністрів прийняв розпорядження «Про підписання Спільної заяви про співробітництво в галузі розширення дії супутникових систем функціонального доповнення EGNOS на територію України між Урядом України та Європейською Комісією»

Кабінет Міністрів на своєму засіданні прийняв розпорядження «Про підписання Спільної заяви про співробітництво в галузі розширення дії супутникових систем функціонального доповнення EGNOS на територію України між Урядом України та Європейською...

Вперше знімки національного космічного а…

20-09-2012 Светлана - avatar Светлана

За зверненням Міжнародної хартії (International Сharter Space and Major Disasters) та Регіонального центу підтримки (РЦП) програми UN-SPIDER в Україні, створеного на базі Інституту космічних досліджень НАНУ-НКАУ, ДКА України надало інформацію...