З березня по травень 2015 року, в Республіці Австрія, Республіці Польща та Україні відбулася серія зустрічей, в ході яких були представлені попередні результати спільного європейського проекту з розробки рамок кваліфікацій у галузі наук про навколишнє середовище, що має на меті підвищення якості та актуальності вищої екологічної освіти в Україні, а також її узгодженості з європейськими освітніми програмами.
З 31 березня по 1 квітня 2015 р. в столиці Австрії, на базі Університету природних ресурсів та наук про життя, проходила координаційна нарада консорціуму проекту Європейської комісії 544524-2013-1-PL-TEMPUS-SMHES «Рамка кваліфікацій в галузі наук про навколишнє середовище для українських університетів». У роботі наради взяли участь партнери проекту з вищих навчальних закладів освіти та інших освітніх й професійних установ з:Республіки Австрія, Італії, Федеративна Республіка Німеччина, Республіка Польща, Королівство Бельгія та України.
Координатор проекту професор Стефан Ігнар у своєму виступі підбив підсумки першого року реалізації проекту. Протягом двох засідань були заслухані презентації європейських партнерів щодо галузевих рамок кваліфікацій, останніх тенденцій розвитку Європейського простору вищої освіти, а також розглянуті основні здобутки українських партнерів, зокрема Одеського державного екологічного університету (ОДЕКУ), Одеської національної морської академії та Харківського національного університету ім. Каразіна.
22 квітня у Варшаві, Республіка Польща, було проведене робоче засідання Координаційної ради проекту з обговоренням поточних питань виконання його завдань. 23 - 24 квітня члени Координаційної ради взяли участь у міжнародній конференції на тему: «Кваліфікації для ринку праці. Галузеві рамки кваліфікацій, як новий інструмент управління компетентністю», що була організована Польським освітньо-науковим інститутом у Варшаві. Під час проведення заходу була представлена доповідь щодо реалізації завдань проекту та відбулося їх детальне обговорення.
Подальші кроки з розробки секторальної рамки кваліфікацій були розглянуті в ході спільного засіданні Комісії з екології, охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування Науково-методичної Ради МОН України і консорціуму Темпус-проекту, яке відбулося.14 травня на базі Уманського національного університету садівництва. На засіданні з доповідями, присвяченими розробці галузевої рамки кваліфікацій, виступили: професор В.М. Захарченко, проректор Одеської національної морської академії, координатор української частини проекту; голова комісії з екології, охорони навколишнього природного середовища та збалансованого природокористування, ректор ОДЕКУ професор С.М. Степаненко та учений секретар комісії, декан еколого-економічного факультету ОДЕКУ О.Г. Владимирова. Результати опитування роботодавців були відображені у доповіді декана екологічного факультету Харківського національного університету ім. Каразіна Г.В. Тітенко.
За інформацією ОДЕКУ