Компанія Google почала розробку таблетки для ранньої діагностики раку

    google-big-logo   Компанія Google працює над розробкою нової технології для ранньої діагностики раку, серцевих нападів та інших тяжких захворювань - ключовим її елементом стане таблетка з наночастинками, які надходитимуть в кров і подаватимуть сигнали про зміни її складу. Про це повідомляє видання Wired.
       Про плани розробки повідомив один з керівників інноваційної лабораторії Google X Ендрю Конрад на конференції в Каліфорнії.

      За його словами, фахівці компанії працюють над наночастинками в одну мільярдну частину метра шириною, в яких будуть комбінуватися магнітний матеріал і антитіла, здатні виявляти ті чи інші молекули в тілі людини.
      Ідея технології полягає в тому, що пацієнт зможе проковтнути таблетку з подібними наночастинками, які потім надходять в кров і займаються пошуком молекул, що свідчать про зародження або розвиток певного захворювання. В свою чергу, за рахунок магнітної складової пристрій зможе збирати наночастинки в тій чи іншій частині тіла і зчитувати виявлену ними інформацію.
     За словами Конрада, використання таких наночастинок безпечно для людини, а виводитися з організму вони будуть через сечовивідну систему. Пристрій для зчитування даних можна буде налаштувати на передачу інформації лікаря через інтернет для постійного моніторингу стану здоров'я.
Проект Nanoparticle Platform - одна з ініціатив Google у сфері охорони здоров'я, для якої компанія зараз активно шукає партнерів. Раніше стало відомо, що в Google X розробляються контактні лінзи, які допомагатимуть діабетикам відстежувати рівень глюкози. Однак коли обидва продукти надійдуть на масовий ринок, поки не відомо.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

January 2022
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Відбувся запуск транспортного пілотовано…

26-01-2012 Олена - avatar Олена

26 січня в 03.06.40 за московським часом з космодрому Байконур відбувся успішний пуск ракети космічного призначення «Союз-У» з транспортним вантажним кораблем «Прогресс М-14М». Корабель вийшов на орбіту дальнього зближення з...

Нвер МХIТАРЯН: «Перспектива енергетично …

06-03-2012 Светлана - avatar Светлана

Насьогодні координатором наукових зусиль у державі з розвитку енергетики поновлюваних джерел енергії, зокрема вітру, сонця, біомаси, вважається Інститут відновлюваної енергетики НАН України. Його директор, член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук,...

На 15 березня запланована відправка учас…

14-01-2012 director - avatar director

За  словами Директора Національного антарктичного наукового центру Валерія Литвинова, Україна, як самостійна держава, проводить щорічні антарктичні експедиції з 1996 року . Відправка учасників 17 Української антарктичної експедиції запланована на 15...