Лікарські препарати, що доставляються наночастинками, перспективні для адресного лікування багатьох захворювань, включаючи рак. Однак такі частинки вимагають ін'єкційного введення, що значно звужує сферу їх використання. Вчені з Массачусетського технологічного інституту (Massachusetts Institute of Technology) і Жіночої лікарні Брігема (Brigham and Women's Hospital , BWH) розробили новий тип наночастинок, які можна приймати всередину. Вони поглинаються клітинами травного тракту, що дозволяє позбавити пацієнтів від ін'єкцій.
У статті, опублікованій в інтернет-виданні журналу Science Translational Medicine, дослідники описали використання таких наночастинок для введення інсуліну мишам, але, за їх словами, їх можна застосовувати для транспортування будь-яких ліків, що потенційно можуть бути інкапсульовані в наночастинку. Нові наночастинки покриті антитілами, які діють як ключ для розблокування поверхневих рецепторів клітин кишківника, що дозволяє частинкам «прориватися» через його стінки в кровотік.
7 листопада
6 листопада 2012 року в рамках виконання державної цільової програми «Сто відсотків» в компанії Майкрософт Україна проведено практичний семінар «Ефективність впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний та адміністративний процес закладів...
14 листопада 2013 року в Томському політехнічному університеті відбулась XI Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Молодь і сучасні інформаційні технології». На дев'яти секціях конференції заявлено було...
Набуття Україною статусу асоційованого члена у Рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020» є одним із завдань Програми діяльності Уряду та Коаліційної угоди.
20 березня 2015 року...