У Китаї винайшли екологічно безпечний пластик з крохмалю і глини

 plastyk krohmal

Очікується, що в майбутньому нова технологія, розроблена китайськими вченими, дозволить вирішити проблему так званого «білого забруднення» (забруднення пластиковими відходами).

Використовуючи крохмаль (отриманий з кукурудзи і маніока) та глину, в Китаї зробити міцну та екологічно чисту «пластмасу». Вироби з такого матеріалу повністю розкладаються на воду, двоокис вуглецю і азот, повідомляє ресурс СА-News.org.

При цьому за зовнішнім виглядом, кольором, міцністю та еластичністю матеріал нічим не відрізняється від пластикових товарів, до яких ми звикли.

Власником нової технології виступає китайська компанія «Хуавей» з міста Вейфан (провінція Шаньдун). З «екологічного композитного матеріалу на основі бентонітової глини і крохмалю» компанія вже встигла виробити та протестувати пластикові коробки для їжі, ложки, палички для їжі, пакети для покупок, плівки для сільськогосподарських потреб, які за своєю зручністю та функціональністю нічим не відрізняються від аналогічних пластикових товарів, які продаються в магазинах.

У вересні 2015 року ця нова технологія пройшла частину сертифікацій ЄС на відповідність стандартам для пластикових пакувальних матеріалів, що стосуються вмісту важких металів, вуглецю, а також розкладання.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Проведено Інформаційний день "Дослі…

07-12-2012  - avatar

Проведено Інформаційний день "Дослідження та інновації сфери інформаційно-комунікаційних технологій у програмі ЄС - HORIZON 2020".

23 травня 2013 року у залі Вченої Ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у рамках Східного Партнерства було проведено Інформаційний день "Дослідження та інновації сфери інформаційно-комунікаційних технологій у...

У Рівному преміювали молодих учених

05-06-2014 Anna - avatar Anna

П’ять сертифікатів на отримання премій голови Рівненської обласної державної адміністрації вручили науковцям області за заслуги та досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Розмір премії – сім...

Вступили в дію Тимчасові правила реєстра…

11-10-2013 Anna - avatar Anna

Вступили в дію Тимчасові правила реєстрації та користування доменними іменами в домені. УКР

Вступили в дію Тимчасові правила реєстрації та користування доменними іменами в домені. УКР, схвалені Координаційною радою 23 вересня 2013 року (http://держінформнауки.укр/?q=node/1489) Згідно з рішенням Координаційної ради Тимчасові правила оприлюднені на сайті...