Schneider Electric розробила "розумну" систему накопичення енергії EcoBlade

 Logo SE Green

Schneider Electric розробила "розумну" систему накопичення енергії EcoBlade, яка дозволить розкрити потенціал відновлювальних джерел енергії.

Гнучка система зберігання енергії на літій-іонних батареях складається з модулів розміром з 30-дюймовий плаский екран і вагою до 25 кг, передає ITSZ.

Кожен модуль має батареї з інтелектуальним підключенням і може використовуватися в автономному режимі.

Як зазначають розробники, енергію, яка накопичується за допомогою EcoBlade у будинку обладнаному сонячними батареями, можна використовувати для особистого споживання або для передачі у мікромережі.

Створені Schneider Electric модулі також можуть бути використані в електричних мережах або критичних до перебоїв постачання електроенергії об'єктах інфраструктури, наприклад, у центрах обробки даних. Їх також можна зібрати у контейнери, щоб забезпечити ємність рівня МВт-год і надавати додаткові послуги з управління у масштабах всієї електричної мережі.

За словами фахівців, проста в установці і обслуговуванні повністю масштабована EcoBlade інтегрована в широку екосистему електроенергетичних рішень Schneider Electric і спирається, зокрема, на набір сервісних модулів на базі «хмарних» технологій програмного забезпечення StruxureWare. Саме StruxureWare, яке збирає і управляє операційними даними і даними про погоду, оптимізуючи енергетичну ефективність всього електричного ланцюга від джерела генерації електроенергії (наприклад, сонячних батарей або вітрових турбін), гарантує економічно ефективне зберігання і споживання енергії.

Примітно, що зберігання енергії з метою розвитку ВДЕ та мікромереж входить до десятки зобов'язань, взятих на себе компанією Schneider Electric на Конференції зі змін клімату (COP21) у Парижі.

Як зазначив головний виконавчий директор компанії Schneider Electric Жан-Паскаль Трикуар, повноцінне використання відновлюваної енергії потребує нових способів її зберігання.

«Раніше єдиним рішенням, що дозволяє знизити ризик відключення електроенергії, було використання дорогих та неефективних резервних систем, таких як генератори на викопному паливі (особливо на нафтопродуктах), – каже фахівець. - Сьогодні технології дозволяють повністю змінити наше уявлення про роботу з енергією і зробити її більш ефективною і раціональною».

Система EcoBlade з'явиться у продажу вже у 2016 році, а її передбачувана вартість складе 500 доларів США за 1 кВт-год.

Видео https://www.youtube.com/watch?list=PLBBAF4ECA393E1B11&v=HxyhH5tMHAw&feature=player_embedded

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Дайджест новин в сфері науки та інноваці…

08-05-2015 Олена - avatar Олена

Дайджест новин в сфері науки та інновацій за 05.05.-08.05.2015 СКАЧАТИ Дайджест новин у сфері науки та інновацій – це збірник останніх новин у сфері науки та інновацій, які відбулися в Україні та...

За перші два роки реалізації програми ЄС…

23-03-2016 Олена - avatar Олена

За перші два роки реалізації програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» українські науковці отримали грантів на 7 мільйонів євро

Програма ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» є першою європейською програмою, у якій Україна бере участь у якості асоційованого учасника. Угода про асоціацію України до програми була підписана 20...

Відбудеться ІІІ Національний форум «Бізн…

27-08-2015 Олена - avatar Олена

Відбудеться ІІІ Національний форум «Бізнес і університети: від колізії до візії та спільних дій»

Протягом 22-23 жовтня відбудеться ІІІ Національний Форум «Бізнес і університети: від колізії до візії та спільних дій». Мета Форуму: привернути увагу до ролі партнерства бізнесу та університетів у економічному розвитку країни.