Schneider Electric розробила "розумну" систему накопичення енергії EcoBlade

 Logo SE Green

Schneider Electric розробила "розумну" систему накопичення енергії EcoBlade, яка дозволить розкрити потенціал відновлювальних джерел енергії.

Гнучка система зберігання енергії на літій-іонних батареях складається з модулів розміром з 30-дюймовий плаский екран і вагою до 25 кг, передає ITSZ.

Кожен модуль має батареї з інтелектуальним підключенням і може використовуватися в автономному режимі.

Як зазначають розробники, енергію, яка накопичується за допомогою EcoBlade у будинку обладнаному сонячними батареями, можна використовувати для особистого споживання або для передачі у мікромережі.

Створені Schneider Electric модулі також можуть бути використані в електричних мережах або критичних до перебоїв постачання електроенергії об'єктах інфраструктури, наприклад, у центрах обробки даних. Їх також можна зібрати у контейнери, щоб забезпечити ємність рівня МВт-год і надавати додаткові послуги з управління у масштабах всієї електричної мережі.

За словами фахівців, проста в установці і обслуговуванні повністю масштабована EcoBlade інтегрована в широку екосистему електроенергетичних рішень Schneider Electric і спирається, зокрема, на набір сервісних модулів на базі «хмарних» технологій програмного забезпечення StruxureWare. Саме StruxureWare, яке збирає і управляє операційними даними і даними про погоду, оптимізуючи енергетичну ефективність всього електричного ланцюга від джерела генерації електроенергії (наприклад, сонячних батарей або вітрових турбін), гарантує економічно ефективне зберігання і споживання енергії.

Примітно, що зберігання енергії з метою розвитку ВДЕ та мікромереж входить до десятки зобов'язань, взятих на себе компанією Schneider Electric на Конференції зі змін клімату (COP21) у Парижі.

Як зазначив головний виконавчий директор компанії Schneider Electric Жан-Паскаль Трикуар, повноцінне використання відновлюваної енергії потребує нових способів її зберігання.

«Раніше єдиним рішенням, що дозволяє знизити ризик відключення електроенергії, було використання дорогих та неефективних резервних систем, таких як генератори на викопному паливі (особливо на нафтопродуктах), – каже фахівець. - Сьогодні технології дозволяють повністю змінити наше уявлення про роботу з енергією і зробити її більш ефективною і раціональною».

Система EcoBlade з'явиться у продажу вже у 2016 році, а її передбачувана вартість складе 500 доларів США за 1 кВт-год.

Видео https://www.youtube.com/watch?list=PLBBAF4ECA393E1B11&v=HxyhH5tMHAw&feature=player_embedded

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Інформаційний день у рамках Програми ЄС …

10-11-2015 Олена - avatar Олена

Інформаційний день у рамках Програми ЄС «ГОРИЗОНТ 2020» за напрямом ІКТ

Інформаційний день у рамках Програми ЄС «ГОРИЗОНТ 2020» за напрямом «Інформаційні та комунікаційні технології» (ІКТ) пройшов 9 листопада в НТУУ «КПІ». Його організатором виступив Національний Контактний Пункт (НКП) Програми ЄС...

Apple заказала сапфиры для дисплеев у ро…

19-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Компания Apple сделала заказ на дисплеи для своих продуктов у крупной российской компании «Монокристалл». ЗАО «Монокристалл» располагается в Ставрополе. Компания, которой принадлежит производство, является одним из лидеров мирового рынка электронных...

Міжнародна науково-практична конференція…

03-07-2015 Anna - avatar Anna

Міжнародна науково-практична конференція «Екологічна безпека та збалансоване природокористування в агропромисловому виробництві»

2 липня 2015 року в Інституті агроекології і природокористування НААН відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Екологічна безпека та збалансоване природокористування в агропромисловому виробництві». Мета заходу – актуалізувати питання комплексного впровадження сучасних підходів...