Другий японсько-український семінар з питань енергетики 2015

 ukr-jap

1 жовтня 2015 року в Києві за сприяння Інституту вугільних енерготехнологій НАН України відбувся Другий японсько-український семінар з питань енергетики 2015.

Організаторами семінару були Японський центр вугільної енергетики (JCOAL), Японський інститут енергетичної економіки (IEEJ) та Міністерство енергетики і вугільної промисловості України.

Ще 5 серпня 2014 року під час зустрічі у Києві міністр економіки та промисловості Японії і міністр енергетики та вугільної промисловості України підписали Спільну заяву про співпрацю між Україною та Японією у галузі енергетичної політики та галузі вугільної теплоенергогенерації. Крім того, в заяві йшлося про технічну співпрацю зі спеціалістами з метою розробки «Майстер-плану» в галузі енергетики для України, а також про проведення аудиту обладнання на вугільних теплоелектростанціях України з метою підвищення ефективності вугільної теплоенергогенерації.

У роботі Другого японсько-українського семінару з питань енергетики 2015 взяли участь Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, Віце-міністр з питань економіки, торгівлі та промисловості Японії Шігекі Іваі, Надзвичайний та Повноважений Посол Японії в Україні Шігекі Сумі, а також фахівці у галузі енергетики України та Японії.

Національну академію наук України на семінарі представляли академік-секретар Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України академік Л.М. Лобанов, академік-секретар Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України академік О.В. Кириленко, академіки НАН України І.М. Карп, А.А. Халатов та інші науковці з інститутів електрозварювання ім. Є.О. Патона, вугільних енерготехнологій, електродинаміки, технічної теплофізики, газу НАН України.

Ключовими моментами семінару були церемонія вручення «Майстер-плану» в галузі енергетики для України, розробленого Японським інститутом енергетичної економіки та підписання спільної заяви про співпрацю між Україною та Японією в галузі енергетичної політики.

За інформацією Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України

Матеріали опублікували: Прес-служба НАН України

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Україна здатна щонайменше подвоїти обсяг…

01-08-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Україна здатна щонайменше подвоїти обсяг річних прямих іноземних інвестицій, заявив доктор економічних наук, професор Ігор Бураковський, коментуючи своє призначення на посаду голови Громадської Ради Дер-жавного агентства з інвестицій та управління...

У Львівській політехніці відбулася науко…

12-11-2014 Anna - avatar Anna

У Львівській політехніці відбулася науково-практична конференція «Сучасні проблеми телекомунікацій і підготовка фахівців в галузі телекомунікацій»

Ця конференція вже вдев'яте проходить у Національному університету «Львівська політехніка» на базі кафедри телекомунікацій Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки. До столиці Галичини прибули представники наукових шкіл з різних регіонів України,...

Міністерство освіти і науки пропонує Нац…

26-06-2014 Anna - avatar Anna

З такою пропозицією Міністр освіти і науки Сергій Квіт звернувся до Президента Національної академії наук України, академіка Бориса Патона. Як зазначається у листі Міністра на адресу Президента НАН України, Міжвідомча робоча...