Офіційна делегація «Вишеградська Четвірка+Україна» зустрілася зі студентами Чернігівського національного технологічного університету

21 квітня Чернігівський національний технологічний університет зустрічав офіційну делегацію «Вишеградська Четвірка+Україна».

Захід відкрив ректор університету С. М. Шкарлет. З вітальним словом звернулися голова Чернігівської обласної державної адміністрації В.П. Куліч та голови закордонних делегацій.

Під час зустрічі з викладацьким складом та студентами університету представники делегацій Словаччини, Чехії, Угорщини та Польщі говорили про поглиблення стосунків, можливість подальшої співпраці та перспективи європейського розвитку України.

Ключова ідея, що звучала протягом зустрічі, ще раз підкреслила українські євроінтеграційні прагнення. «Україна не повинна складати жодного іспиту для вступу до ЄС та підтверджувати свою європейську приналежність. Україна – це ЄС» – промова Конрада Павліка, заступника міністра з питань розвитку співробітництва, польської діаспори та Східної політики, викликала схвальні оплески серед студентської аудиторії.

Карла Вурстерова, виконуючий директор Міжнародного Вишеградського Фонду, підкреслила вагомість студентської мобільності, висвітлила основні стипендіальні програми Фонду та відповіла на запитання студентів щодо перспектив та пріоритетів навчання в країнах Вишеградської Четвірки. Вона відмітила, що саме освіта та наука є перспективними напрямками співпраці між країнами Вишеградської четвірки та Україною.

Делегації вишеградських країн ознайомилися також з виставкою «Досягнення університету: освіта та наука».

Підсумком заходу став висновок закордонних гостей про те, що основою всіх євроінтеграційних процесів в Україні повинні стати провідні вищі навчальні заклади, які готують освічених та активних громадян, висококваліфікованих фахівців, відкритих до змін та інновацій.

За інформацією Чернігівського національного технологічного університету

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Кабінетом Міністрів України затверджено …

18-10-2012 Олена - avatar Олена

Кабінетом Міністрів України прийнято Розпорядження "Про затвердження плану заходів з розвитку космічної діяльності та виробництва космічної техніки на 2013 рік" (далі - Розпорядження) від 17 жовтня 2012 року № 790-р.

Науковцями створено безпечний тест на ре…

27-01-2014 Anna - avatar Anna

Науковцями створено безпечний тест на резус-фактор ембріону

Російські учені з Ульянівського центру трансферу технологій розробили тести для неінвазивної перинатальної діагностики плоду. Один тест призначений для визначення статі дитини з 10-го тижня, а інший дозволяє визначити його резус-фактор. Тест,...

Расчетные модели для композитов

07-06-2012 Светлана - avatar Светлана

По инициативе холдинга «Композит» разработано новое приложение «Усиление композиционными материалами» к известному строительному программному комплексу. Программа позволяет проводить расчеты конструкций, усиленных Системой внешнего армирования на основе углеродного волокна.