Зарядна станція на сонячних батареях Dronebox дозволить дронам працювати автономно

avtonom dron

Компанія H3 Dynamics (Сінгапур) представила автономну станцію для безпілотників. Платформа Dronebox призначена для зарядки, зберігання, запуску і передачі даних з дрона без участі людини.

Dronebox представляє собою невеликий автономний ангар для безпілотника. Всередині розташований рухомий злітно-посадковий майданчик з вбудованим бездротовим зарядним пристроєм. В якості джерела енергії Dronebox може використовувати зовнішній генератор. Крім того, Dronebox має вбудовані сонячні панелі, повідомляє ресурс Nplus1.ru.

Dronebox при підключенні додаткового джерела живлення може працювати цілодобово. Після того, як дрон закінчить політ за вказаним маршрутом, він приземляється назад на платформу, а спеціальний механізм опускає його на підзарядку всередину корпусу.

Платформа виступає також в якості «посередника» при обміні безпілотника даними з центральним пунктом управління.

Додатково до Dronebox можна підключити метеостанцію, яка дозволить платформі самостійно приймати рішення про виліт в залежності від погодних умов.

Наразі про вартість платформи або терміни початку продажів комерційної версії нічого не повідомляється. H3 Dynamics планує показати систему на міжнародній виставці Singapore Airshow 2016.

Відео https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y8NJLtcJy_Q

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

В Пензе запустят еще два бизнес-инкубато…

15-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

В Пензе 21 мая состоится открытие сразу двух бизнес-инкубаторов. Губернатор Пензенской области Василий Бочкарев провел рабочее совещание по подготовке объектов к вводу в эксплуатацию, сообщают в пресс-службе правительства Пензенской области.

Студент з Хмельниччини сконструював прил…

21-12-2015 Олена - avatar Олена

Студент з Хмельниччини сконструював прилад, що переробляє енергію дощу в електрику

18-річний студент Київського політехнічного інституту Денис Смішний придумав і сконструював установку, яка переробляє енергію дощу в електроенергію. ККД цього приладу – 60%, що є доволі хорошим показником для альтернативних джерел...

Російські компанії на виставці CeBIT-2…

08-03-2012 Светлана - avatar Светлана

Компанії-учасниці найбільшої в світі щорічної виставки досягнень IT-індустрії CeBIT намагалися знайти для себе клієнтів, розширити партнерську мережу або залучити інвестиції. Обличчям Росії на CeBIT були програми, ГЛОНАСС, наукові розробки і...