Зарядна станція на сонячних батареях Dronebox дозволить дронам працювати автономно

avtonom dron

Компанія H3 Dynamics (Сінгапур) представила автономну станцію для безпілотників. Платформа Dronebox призначена для зарядки, зберігання, запуску і передачі даних з дрона без участі людини.

Dronebox представляє собою невеликий автономний ангар для безпілотника. Всередині розташований рухомий злітно-посадковий майданчик з вбудованим бездротовим зарядним пристроєм. В якості джерела енергії Dronebox може використовувати зовнішній генератор. Крім того, Dronebox має вбудовані сонячні панелі, повідомляє ресурс Nplus1.ru.

Dronebox при підключенні додаткового джерела живлення може працювати цілодобово. Після того, як дрон закінчить політ за вказаним маршрутом, він приземляється назад на платформу, а спеціальний механізм опускає його на підзарядку всередину корпусу.

Платформа виступає також в якості «посередника» при обміні безпілотника даними з центральним пунктом управління.

Додатково до Dronebox можна підключити метеостанцію, яка дозволить платформі самостійно приймати рішення про виліт в залежності від погодних умов.

Наразі про вартість платформи або терміни початку продажів комерційної версії нічого не повідомляється. H3 Dynamics планує показати систему на міжнародній виставці Singapore Airshow 2016.

Відео https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Y8NJLtcJy_Q

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

February 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

VІІ Український з’їзд з електрохімії

26-10-2015 Олена - avatar Олена

VІІ Український з’їзд з електрохімії

21-25 вересня 2015 року в Харкові відбувся VIІ Український з’їзд з електрохімії в межах програми «Наука заради миру та безпеки». Організаторами заходу виступили Наукова рада НАН України з проблеми «Електрохімія», Національний...

Іспанці мають намір налагодити виробницт…

12-04-2012 Олена - avatar Олена

 Заступник голови Запорізької облдержадміністрації Петро Гончарук зустрівся з головою правління іспанської компанії «Kokoh Investigacion» Сальвадором Гомаром Калатаюдом та обговорив з ним наміри іспанської сторони щодо створення в Запорізькій області підприємства...

Костромская область: инновационные МП по…

04-10-2012 Олена - avatar Олена

 В Костромской области в ближайшее время будет создано региональное отделение Фонда содействия развитию малых форм предприятий в научно-технической сфере, которое будет привлекать гранты для развития инновационных производств.