Країни Північної Америки домовилися розвивати «чисту» енергетику

chysta energetyka USAЛідери США, Канади та Мексики домовилися за 10 років довести відсоток «чистої» електроенергії в енергетичній системі материка до 50% від загальної кількості.

Про це йдеться у фінальному комюніке за результатами саміту лідерів країн Північної Америки, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми оголошуємо про історичну для Північної Америки мету: досягти до 2025 року виробництва 50% енергії «чистими» методами. Цього вдасться досягти завдяки розвитку чистої енергетики, підвищенню енергетичної ефективності та інноваційності», - зазначається у документі.

Одним із методів досягнення цієї амбітної мети стане розвиток транскордонних енергетичних проектів.

«Наразі вже є проекти щонайменше шести транскордонних ЛЕП, які збільшать можливості передачі енергії між державами приблизно на 5 тис. мегават», - наголошується у комюніке.

У документі підкреслюється, що збільшення виробництва «чистої» енергії дозволить створити велику кількість робочих місць у трьох країнах.

«Ми підрахували, що реалізація чинних та майбутніх проектів, спрямованих на досягнення цієї мети, створить тисячі робочих місць і підтримає наше бачення чистого зростання економіки», - підсумовується у комюніке.

Нагадаємо: в середу у Оттаві проходив саміт глав держав Північної Америки, одним із головних питань до обговорення на якому була боротьба зі змінами клімату.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

В Новосибирске планируют построить агрот…

24-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

В Новосибирске планируют построить агротехнопарк, который будет заниматься производством и апробацией проектов СО РАСХН, а также выступать стартовой площадкой для молодые предпринимателей, интересующиеся сельскохозяйственным производством и желающих начать свой бизнес...

В.Семиноженко: Реалізація спільних науко…

23-10-2013 Anna - avatar Anna

В.Семиноженко: Реалізація спільних наукових проектів поглибить українсько-корейське співробітництво

В Україні оголошено конкурс спільних науково-дослідних українсько-корейських проектів. Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації розпочало прийом відповідних документів від потенційних учасників цього конкурсу. За словами Голови Держінформнауки Володимира Семиноженка,...

Конкурс спільних українсько-словацьких н…

07-03-2013 Anna - avatar Anna

Конкурс з наукових досліджень «Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України – Міністерство освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки» на 2014-2015 рр.