IFC фінансуватиме українські компанії, які впроваджуватимуть відновлювані та енергоефективні технології

ifsМіжнародна фінансова корпорація (IFC) спростить фінансування українських компаній, які впроваджуватимуть відновлювані та енергозберігаючі технології.

Відповідну угоду організація - член Світового банку – підписала з АБ "Укргазбанк" 17 травня в рамках проекту, який є частиною програми IFC зі стимулювання сталого фінансування в Україні, що реалізується в партнерстві з Федеральним міністерством фінансів Австрії і Міністерством економіки Нідерландів, передає КМУ.

За словами Голови регіонального представництва IFC в Україні та Білорусі Руфата Алімарданова, підписання договору про співпрацю з державним Укргазбанком важливий для Міжнародної фінансової корпорації крок.

«У 2015 році IFC інвестувала понад 2,2 млрд. доларів у "зелені" проекти по всьому світу, – наголошує фахівець. – Разом з командою банку і українським урядом ми будемо ще активніше працювати над тим, аби спростити доступ до фінансування в Україні компаніям, які мають намір розвивати зелену "економіку".

Як зазначає голова правління АБ "Укргазбанк" Кирило Шевченко, для фінансової установи відкривається нова сторінка розвитку.

«Укргазбанк має намір стати банком номер один з екологічного фінансування в країні, – пояснює фахівець. – Ми максимально сприятимемо зниженню енергоємності та енергозалежності підприємств і домогосподарств задля підвищення енергетичної безпеки держави».

Для реалізації Національного плану дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року Україні потрібно близько 16 млрд. євро інвестицій. За словами голови Держенергоефективності Сергія Савчука, «зелена» енергетика – це велика ніша для роботи малого та середнього бізнесу, банків, для розвитку промисловості, створення нових робочих місць, наповнення бюджетів усіх рівнів.

В рамках програми зі стимулювання сталого фінансування IFC надала підтримку 125 фінансовим партнерам в рамках 135 проектів у сфері клімату та сталої енергетики в 35 країнах, забезпечивши фінансування у розмірі 4,5 млрд. доларів, що допомогло скоротити викиди парникових газів більш, ніж на 25 млн. тонн.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

December 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Міжнародна науково-практична конференція…

17-12-2015 Олена - avatar Олена

Міжнародна науково-практична конференція з проблем права інтелектуальної власності в Україні та Європі

10 грудня 2015 року у Київському університеті права (КУП) НАН України відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми права інтелектуальної власності в Україні та Європі», співорганізаторами якої...

Семінар: “Європейський вектор розвитку е…

25-03-2015 Anna - avatar Anna

Семінар: “Європейський вектор розвитку електронного врядування: досвід Латвії для України”

Державне Агентство з питань електронного урядування та члени Робочої групи з розробки урядової політики у сфері розвитку електронного урядування при Віце-Прем’єр-Міністрові України проведуть семінар разом з експертами електронного урядування Латвії. Під...

Красноярский край: бизнес-инкубатор посе…

21-09-2012 Светлана - avatar Светлана

В Красноярском региональном инновационно-технологическом бизнес-инкубаторе (КРИТБИ) состоялась встреча президента Национальной ассоциации бизнес-ангелов России Константина Фокина с красноярскими бизнесменами-менторами, потенциальными бизнес-ангелами, а также руководством КРИТБИ, Красноярского регионального агентства по поддержке малого...