Державне підприємство «Південмаш» та Університет Альфреда Нобеля стали партнерами

pivdenmash nobel25 лютого 2016 року на спільному засіданні Науково-технічної ради Державного підприємства «Виробниче об'єднання «Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова» та Вченої ради Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля відбулося урочисте підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між лідером ракетно-космічної галузі України та приватним навчальним закладом. Підписанню цього документу передувала багаторічна співпраця у сфері підготовки кадрів, виконання наукових досліджень на замовлення підприємства, проведення спільних науково-освітніх та науково-практичних заходів.

Підписаний Меморандум засвідчує наміри сторін розширювати співпрацю з підготовки і проведення нарад, форумів, науково-практичних конференцій та семінарів у галузі науково-технічного співробітництва, організації системи безпеки бізнесу, інформаційних технологій, освітніх і навчальних програм, тощо.

Генеральний директор ДП «Південмаш» Сергій Войт у своєму виступі зазначив, що підприємство високо цінує досягнуті результати співпраці та розраховує на розширення їх форм та підвищення ефективності. «Південмаш» готовий надати можливості студентам Університету для проходження виробничої практики на одному з найкращих підприємств України. Масштаби підприємства та багатогранність сфери його діяльності зможуть забезпечити тимчасові робочі місця для студентів найрізноманітніших спеціальностей: маркетингу, менеджменту, фінансів, інформаційних технологій, міжнародної економіки, перекладу, тощо. Підприємство також може стати хорошим майданчиком для впровадження результатів наукових досліджень вчених Університету.

У свою чергу президент Університету Борис Холод запропонував підприємству низку освітніх програм для підвищення кваліфікації управлінців середньої ланки з питань діяльності у нових ринкових умовах. У науковців Університету є хороші напрацювання у сфері проведення маркетингових досліджень, системи мотивації працівників та формування безконфліктного соціального клімату у колективі. Він запросив фахівців підприємства до участі у формуванні професійних компетенцій випускників Університету відповідних спеціальностей.

На думку сторін, підписання подібних угод є практичною реалізацією положень Закону України «Про вищу освіту», які орієнтують на поліпшення взаємодії між навчальними закладами та роботодавцями у справі підвищення якості підготовки фахівців до європейського рівня.

За інформацією Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Банк Казани и МСП Банк профинансируют ин…

18-05-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Банк Казани и ОАО «МСП Банк» возобновляют кредитование субъектов малого бизнеса в рамках государственной Программы «Финансирование для инноваций и модернизации».

Форум «Інноваційний розвиток – основа за…

23-04-2015 Anna - avatar Anna

Форум «Інноваційний розвиток – основа заможної, процвітаючої громади та бізнесу» в НТУУ «КПІ»

22 квітня в НТУУ «КПІ» пройшов Міський форум «Інноваційний розвиток – основа заможної, процвітаючої громади та бізнесу». У його рамках в Центрі інноваційного підприємництва Наукового парку «Київська політехніка» відбулася урочиста церемонія...

Компания GlassesDirect привлекает $19.3 …

11-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Prescription Eyewear, материнская компания GlassesDirect.com, myOptique.com и SunglassesShop.com, объявила о приобретении сервиса LensOn.com, занимающегося продажей контактных линз онлайн.