2-а Генеральна асамблея проекту Danube-INCO.NET

Danube-INCO.NE10-11 грудня 2015 року в Інституті міжнародних відносин та торгівлі в Будапешті (Угорщина) відбулася 2-а Генеральна асамблея проекту Danube-INCO.NET. Партнери проекту зібралися, аби підбити підсумки другого року його виконання, здійснити обмін думками та виявити загальні проблеми. Зустріч було організовано угорським партнером проекту – Регіональним центром інформації та наукового розвитку (RCISD). Національну академію наук України під час заходу представляв український партнер проекту – Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень (ІПРЕЕД) НАН України.

Нагадаємо, що проект Danube-INCO.NET передбачає політичний діалог у рамках реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського Регіону, гармонізацію політичних ініціатив ЄС і посилення білатерального діалогу щодо розвитку Європейського Дослідницького Простору (European Research Area, ERA) й створення Інноваційного Союзу (Innovation Union, IU). Проект функціонує з січня 2014 року, фінансується Сьомою Рамковою Програмою (FP7) ЄС і спрямований на підтримку Стратегії ЄС для Дунайського регіону (EUSDR) у галузі досліджень та інновацій – насамперед її сьомого («суспільство знання») та восьмого («конкурентноспроможність регіону») пріоритетів.

Під час 2-ї Генеральної асамблеї проекту Danube-INCO.NET учасники обговорили широке коло питань, які стосувалися координації здійснення проекту Danube-INCO.NET і його фінансування, розроблення політики щодо наукових досліджень та інновацій в Дунайському регіоні, співпраці між учасниками сектору відновлюваної енергії, розроблення фінансових механізмів у галузі досліджень та інновацій, комунікації між окремими напрямами вказаного проекту й обговорення запропонованих можливостей щодо поліпшення його роботи в цілому.

Зустріч надала можливість партнерам проекту проаналізувати хід його реалізації за допомогою так званої «процедури оцінки якості» й обговорення змін до угоди з Європейською Комісією. Партнери й оціночний комітет підкреслили, що виконання проекту в цілому здійснювалось успішно і впродовж другого року співпраці вдалося забезпечити значний вплив на Дунайський регіон і широко поінформувати європейську громадськість щодо функціонування проекту.

Під час асамблеї було представлено найбільш вагомі результати проекту Danube-INCO.NET, а саме: бази інформаційних даних, підсумки дослідження бар’єрів інноваційного співробітництва, аналізу співробітництва в сфері спільних публікацій у Дунайському регіоні й визначення ключових зацікавлених сторін, а також перші результати оцінки комплексу політичних заходів щодо просування інновацій у регіоні. У рамках співпраці проекту з Європейською Комісією – зокрема з Єдиним Дослідницьким Центром (JRC) – щодо 7-го й 8-го пріоритету Дунайської стратегії ЄС розроблено два пілотні проекти в галузі енергетики й біоекономіки, які отримають відповідне фінансування. Як зазначив представник сербського партнера проекту Danube-INCO.NET, основою подальшого розвитку проекту має бути поглиблення інноваційного співробітництва між представниками малого й середнього бізнесу, владою та вченими.

Оскільки попереду у проекту Danube-INCO.NET – третій і останній рік його функціонування, то проведення 2-ї Генеральної асамблеї мало на меті також обговорення подальших кроків, необхідних для забезпечення сталості значущих результатів проекту. У 2016 році партнери планують забезпечити продовження реалізації проекту за визначеними основними напрямами.

За інформацією ІПРЕЕД НАН України

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Ученые определили состав ядра Земли

23-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Группе ученых из США и Китая с помощью компьютерного моделирования удалось решить давнюю загадку: из чего же состоит  ядро Земли?

У Києві відбудеться III Форум з інтелект…

18-05-2016 Олена - avatar Олена

У Києві відбудеться III Форум з інтелектуальної власності

2 червня 2016 року за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбудеться масштабний ІІІ Форум з інтелектуальної власності (Intellectual Property Forum – 2016, IPF-2016). Під час заходу, який планується...

Мала академія наук України співпрацювати…

20-09-2012 Светлана - avatar Светлана

Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ У рамках Днів науки і освіти Російської Федерації в Україні колеги з Державної бюджетної освітньої установи творчості дітей та молоді «Інтелект» (м. Москва)...