Прийняття та виконання Нацплану дій з енергоефективності до 2020 року - одне з першочергових завдань у цій сфері

Min regionПрийняття та виконання Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року – одне з першочергових завдань у сфері енергоефективності. Про це в ході експертної зустрічі у Комунікативному центрі Уряду, де обговорювався проект Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року, сказав заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики - начальник управління нормативно-методичного забезпечення Мінрегіону Костянтин Мар’євич.

Зокрема, він наголосив на важливості цього документу: «Це є імплементація Європейського законодавства та Європейських директив. Крім того, зазначений акт фактично розширює положення коаліційної угоди, плану дій Уряду та інших документів у сфері енергоефективності. Відповідно його прийняття створить передумови для належної реалізації відносин у сфері, про яку йдеться».

Костянтин Мар’євич повідомив, що наразі цей документ вже пройшов погодження у відповідних центральних органах виконавчої влади, отримано висновок Мін’юсту та готується до внесення до Кабінету Міністрів України.

Разом з тим, на сьогодні уже проводиться активна робота над тими заходами, які зазначені в плані заходів з реалізації плану дій.

Зокрема, розроблено проект Закону України «Про енергетичну ефективність», який наразі доопрацьовується за участю представників Мінрегіону, Держенергоефективності, інших центральних органів виконавчої влади, Секретаріату Кабінету Міністрів України, народних депутатів, експертів галузі та найближчим часом буде внесено на розгляд Уряду, зауважив начальник управління Мінрегіону.

Також завершується розроблення проекту Примірного енергосервісного договору, проводиться робота над розробкою законопроекту «Про ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів», напрацьовуються відповідні законодавчі зміни для можливості утворення Фонду енергоефективності тощо.

Директор Департаменту державного регулювання Держенергоефективності Олександр Тронь висловив думку, що виконання вимог проекту сприятиме вирішенню нагальних питань, які стоять на сьогодні перед Україною. Також це ще один важливий крок на шляху модернізації економіки.

Загалом у дискусії щодо проекту Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року, взяли участь представники Дніпропетровська, Львова, Одеси, Полтави, Харкова та Чернігова. А також представники інститутів громадянського суспільства.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

June 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Затребуваність ринку у висококласних про…

07-08-2013 Anna - avatar Anna

Зростання популярності ІТ-спеціальностей серед абітурієнтів і, відповідно, дуже великі конкурси в усіх провідних вузах, що готують програмістів, - ще один чіткий сигнал щодо необхідності подальшого стимулювання розвитку ІТ-галузі, - таку...

Інформація щодо проведення засідань експ…

06-10-2014 Anna - avatar Anna

Інформація щодо проведення засідань експертних рад

 У період з 1 до 28 жовтня 2014 року планується проведення засідань експертних рад із питань проведення експертизи дисертаційних робіт Міністерства освіти й науки з:

Президент ознайомився із розробками укра…

25-08-2015 Олена - avatar Олена

Президент ознайомився із розробками українського ВПК на державному підприємстві «Завод 410 цивільної авіації»

Президент ознайомився із розробками українського ВПК на державному підприємстві «Завод 410 цивільної авіації» Президент Петро Порошенко відвідав державне підприємство «Завод 410 цивільної авіації», де ознайомився із сучасними розробками українського військо-промислового комплексу,...