Відбулася роз'яснювальна нарада щодо впровадження електронного документообігу між міністерствами і відомствами (СЕВ)

e-uryaduvannyaВпровадження технологій електронного урядування не лише важлива складова роботи державних органів, а й одна з першочергових реформ державного управління. Про це сьогодні, 16 липня, повідомила Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко під час роз`яснювальної наради, організованої Секретаріатом Кабінету Міністрів та Державним агентством з питань електронного урядування для міністерств і центральних органів виконавчої влади.

У ході наради Міністр нагадала присутнім, що ще в березні цього року в Секретаріаті Кабміну було запроваджено електронний документообіг, а саме, відпрацювання всіх документів, крім документів з обмеженим доступом, в електронній формі. « Дійсно, було багато помилок і технічних неточностей, але зараз робота у сфері електронного документообігу в Секретаріаті значно простіша і більш вдосконалена», - зазначила Ганна Онищенко.

Міністр повідомила, що наразі в тестовому режимі опробовується мобільна версія автоматизованої системи діловодства серед керівництва Секретаріату, яка дасть змогу постійного доступу до необхідної інформації та скорочення термінів відпрацювання документів.

Також під час наради відбулася презентація роботи діючої системи електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ), до якої Міністр закликала приєднатись всі державні органи, які ще не користуються нею. «Лише треба спробувати відмовитись від традиційного усталеного способу роботи і скористатись всіма можливостями, які вже розроблені у державі. Чим швидше ви долучитесь до цього процесу, тим скоріше ми зможемо забезпечити економію коштів та значно скоротити час на обробку документів», - зазначила Міністр.

Ганна Онищенко розповіла про те, з 1 вересня цього року заплановано забезпечити надсилання проектів актів законодавства, порядків денних засідань Кабінету Міністрів, урядових комітетів та матеріали до них в електронній формі з використанням СЕВ. «Ще в травні була прийнята відповідна постанова Кабміну, яка дає можливість з 1 вересня запрацювати СЕВ в повноцінному режимі, для цього лише необхідно органам виконавчої влади розпочати активну роботу в цьому напрямку», - підсумувала Міністр.

Відео https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8AlAsaDsjl0

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

September 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Україна та Словаччина підписали Угоду пр…

10-04-2014 Anna - avatar Anna

Україна та Словаччина підписали Угоду про академічне взаємне визнання та еквівалентність документів про освіту

8 квітня 2014 року Міністр освіти і науки України Сергій Квіт взяв участь у круглому столі «Україна – Словаччина. Вікно до наукової Європи» (м. Братислава, Словацька Республіка). У рамках круглого столу...

Президент НААН Ярослав Гадзало зустрівся…

21-03-2015 Anna - avatar Anna

Президент НААН Ярослав Гадзало зустрівся з Ніколя Переном -радником посольства Франції

В рамках створення Інституту іноземних радників Національної Академії аграрних наук України відбулась зустріч президента Академії Ярослава Гадзало з Ніколя Переном - радником посольства Франції з питань сільського господарства в Україні,...

Міжнародна науково-практична конференції…

17-11-2014 Anna - avatar Anna

Міжнародна науково-практична конференції «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до Європейських мереж»

 4-5 грудня 2014 року на базі Національного транспортного університету відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до Європейських мереж». У рамках конференції проводиться сертифікаційний семінар учасників Національної мережі...