Запроваджено першу електронну послугу в екологічній сфері

IT-Міністерство екології та природних ресурсів України та Державне агентство з питань електронного урядування України запустили першу електронну послугу в екологічній сфері «Декларація про відходи». З 1 липня електронна послуга у пілотному режимі запрацювала у Дніпропетровській області та до кінця року запрацює на всій території України.

Завдяки впровадженню цієї електронної послуги суб'єкти господарювання отримають принципово новий рівень якості обслуговування. Дотепер подання декларації відбувалося за місцем розташування центру надання адміністративних послуг або департаменту екології облдержадміністрації, що призводило до втрат часу та створювало корупційні ризики. Можливість отримання послуги в електронній формі через Інтернет скорочує процедуру подання декларації до кількох хвилин, а також практично нівелює корупційні ризики через запровадження прозорості та відкритості всього процесу надання адміністративної послуги.

Подання декларації відбувається через електронну систему здійснення декларативних процедур в екологічній сфері, що наразі доступна за адресою menr.in.ua з використанням електронного цифрового підпису. Автоматизована форма декларації зводить до мінімуму можливість помилок при її заповненні. Крім того, в систему інтегровано он-лайн калькулятор для розрахунку показника відходів суб’єкта господарювання. Інформування про хід розгляду декларації та її реєстрацію суб’єкта господарювання отримує на електронну адресу.

Впровадження електронної послуги, як складова кампанії з розвитку електронного урядування в Україні,реалізовано за сприяння проекту «Реформа управління на Сході України», що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за дорученням Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

September 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

ЄС інвестує 25 млн. євро для дослідження…

14-12-2012 Светлана - avatar Светлана

ЄС інвестує 25 млн. євро в дослідженні чинників, які ставлять людей ризик розвитку нейродегенеративних захворювань (НСР), такими як хвороба Альцгеймера. ЄС Об'єднана програма - нейродегенеративних хвороб досліджень (JPND) тепер запрошувати...

На території ЧАЕС буде створено міжнарод…

16-03-2012 Светлана - avatar Светлана

Цього року Україна планує за підтримки МАГАТЕ розпочати створення на базі Чорнобильської АЕС міжнародного науково-практичного технологічного центру.

Створено покриття для зброї, завдяки яко…

22-03-2016 Олена - avatar Олена

Створено покриття для зброї, завдяки якому військовим не потрібно буде чистити зброю

Інженери Пікатінского арсеналу Армії США розробили нове покриття для стрілецької зброї, яке, як очікується, позбавить солдатів від необхідності чистити і змащувати стрілецьку зброю. Про це повідомляє Army Times. Нове покриття, яке...