В Національній академії СБУ обговорили актуальні проблеми інформаційної безпеки держави

SBU konfНаціональною академією СБУ спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН України та Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАПрН України проведено VІ Науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми управління інформаційною безпекою держави».

Цьогоріч науковий захід викликав величезний інтерес вітчизняних науковців. Участь у роботі конференції взяли практичні співробітники, фахівці та вчені з 6 міністерств і відомств, органів державної влади, 30 наукових установ, вищих навчальних закладів та громадських організацій.

Організатори наукового форуму привітали учасників, підкресливши, що конференція вже стала своєрідним експертним майданчиком, на якому відбувається обмін думками та генеруються нові ідеї щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні та захисту її інформаційного простору.

Під час роботи конференції обговорювалися питання державної політики у сфері інформаційної безпеки, актуальні загрози інформаційній безпеці України в умовах зовнішньої агресії, захисту і обробки інформації та питання правового регулювання інформаційної сфери. Традиційно проводилася секція для молодих учених.

У перерві учасники наукового заходу вшанували загиблих під час Революції Гідності, поклавши квіти до пам’ятного знака на алеї Героїв Небесної Сотні.

За результатами конференції видано збірник, який умістив більше 100 тез доповідей її учасників.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Одесит Михайло Рашковецький – срібний пе…

03-08-2014 Anna - avatar Anna

Завершилася Міжнародна олімпіада з фізики, що проходила в м. Астана (Казахстан). Учень Рішельєвського ліцею Одеси Рашковецький Михайло став її срібним переможцем. До складу національної збірної команди України, крім юного одесита-генія, увійшли...

Інтерв'ю з президентом Австрійської акад…

05-01-2015 Anna - avatar Anna

Інтерв'ю з президентом Австрійської академії наук Антоном Цайлінґером про розвиток і джерела фінансування науки в Австрії та роль Академії наук у цьому процесі.

Інтерв'ю з президентом Австрійської академії наук Антоном Цайлінґером про розвиток і джерела фінансування науки в Австрії та роль Академії наук у цьому процесі. – У. Т.: Як ви досягаєте показників...

Японські учені виростили в тілі пацюка с…

19-11-2015 Олена - avatar Олена

Японські учені виростили в тілі пацюка саму тонку в світі штучну кровоносну судину

Японські учені з префектури Осака зуміли виростити в тілі пацюка саму тонку в світі штучну кровоносну судину, діаметр якої не перевищує 1 мм. Як оголосили самі розробники з Національного центру...