Державно-приватне партнерство допоможе впроваджувати електронне урядування в Україні

DPP16 лютого 2015р. в Києві відбулася відкрита зустріч на тему: «Роль публічно-приватного партнерства при впровадженні електронного урядування в Україні». Головними завданнями цієї зустрічі було ознайомити учасників із моделями ДПП, «найкращими практиками» розвитку та управління ДПП, переглянути досвід інших країн, які впроваджують електронне урядування в рамках державно-приватного партнерства (ДПП).

Захід організовано Державним агентством з питань електронного урядування в Україні (Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України), Робочою групою з розробки урядової політики у сфері електронного урядування при Віце-Прем’єр-Міністрові України та Програмою розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що реалізується організацією FHI360; серед партнерів заходу – Реанімаційний Пакет Реформ.

«Державне агентство з питань електронного урядування зацікавлене у використанні державно-приватного партнерства для практичної реалізації електронного урядування в Україні», – наголосив Олександр Риженко, Голова Державного Агентства з електронного урядування в Україні, – «Ми розуміємо, що бізнес може надати найновітніші технології, запропонувати навички та здатність управляти складними проектами, які так необхідні для оперативного та результативного створення системи, яка забезпечить прозорість, відкритість роботи органів влади, подолання корупції та відомчої закритості».

«ДПП використовуються в електронному урядуванні по всьому світу, оскільки національні та місцеві органи влади потребують модернізації, нових технологій, та поліпшення надання послуг для громадян. Ці зростаючі очікування та стрімкий розвиток комп’ютерних технологій спонукають уряди залучати бізнес до реалізації електронного урядування. – підкреслив тренер семінару, Еміліо Буглі Інноченті, міжнародний експерт із електронного урядування Програми розвитку ДПП USAID.

«Залучаючи приватний сектор, Уряд України може отримати доступ до необхідного фінансування, технологій, новітніх підходів управління і, таким чином, електронне урядування може буде впроваджено ефективно. По мірі того, як умови покращуватимуться, ДПП може використовуватися для задоволення потреб у інфраструктурі та комунальних послугах у багатьох секторах по всій Україні» – акцентував Мік Мюллей, Директор Програми розвитку державно-приватного партнерства USAID.

***

За додатковою інформацією, прохання звертатись до Катерини Оверченко, прес-секретаря Робочої групи з розробки урядової політики в сфері розвитку е-урядування, за тел.: 063 6168244, або електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

XІ Международная научно-практическая кон…

29-07-2014 Anna - avatar Anna

XІ Международная научно-практическая конференция  «Актуальные вопросы и организационно-правовые основы международного сотрудничества в сфере высоких технологий»

 ИНФОРМАЦИОННОЕ ПИСЬМО Государственное предприятие «Центр научно-технической информации и содействия инновационному развитию Украины» (ГП «Укртехинформ») приглашает Вас принять участие в XІ Международной научно-практической конференции «Актуальные вопросы и организационно-правовые основы международного сотрудничества в...

Роботу науково-виробничого комплексу «ЖД…

23-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

23 листопада Нові розробки й активне упровадження інноваційних технологій в освітню практику науково-виробничого комплексу «ЖДУ імені Івана Франка – ВАТ «Електровимірювач» відзначено срібною медаллю Всеукраїнської виставки «Інноватика в освіті України –...

Делегація ДКА України взяла участь у між…

23-01-2014 Anna - avatar Anna

Делегація ДКА України взяла участь у міжнародних заходах з питань космічної діяльності

У період з 7 по 11 січня 2014 року делегація ДКА України у складі Голови Ю.С.Алексєєва та начальника управління міжнародних зв’язків Б.А.Атаманенка перебувала з візитом у м. Вашингтон (США). Мета...