Cхвалено план підвищення конкурентоспроможності Придунайського економічного субрегіону

 

План стратегічного підвищення конкурентоспроможності та економічного розвитку субрегіону розроблено Комітетом зі стратегічного планування економічного розвитку в рамках проекту «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність». Робота над проектом плану розпочалась у липні минулого року, план двічі заслуховувався в обласній державній адміністрації.

Експертний комітет визначив сім пріоритетних напрямів розвитку Придунайського субрегіону. Це – залучення інвестицій та розвиток інженерної інфраструктури; розвиток бізнес-інфраструктури та малого і середнього підприємництва; металообробка і судноремонт; розвиток системи управління, інновацій та людських ресурсів; агропромисловий комплекс та переробка сільгосппродукції; транспорт та логістика, а також туризм.

«Даний стратегічний план - це не просто сума стратегій, створених для жителів адміністративно-територіальних одиниць, які формують субрегіон. Він розроблений за принципом, при якому загальна стратегія враховує інтереси кожного жителя Придунав'я», - наголосив начальник головного управління економіки обласної державної адміністрації Олег Муратов.

Окресливши основні напрямки роботи, учасники засідання наголосили на необхідності введення в експлуатацію поромної переправи Ізмаїл-Тулча, будівництва автомагістралі Одеса-Рені з відгалуженням на Ізмаїл, створення нових туристичних маршрутів та реконструкції об’єктів туризму, а також створення туристичних інформаційних центрів в Ізмаїлі та Вілково. Необхідним також є будівництво в субрегіоні сміттєпереробного заводу, реалізація проектів розвитку відновлювальної енергетики та переробки вторинних ресурсів.

З урахуванням деяких внесених під час засідання регіонального комітету зауважень, проект Стратегічного плану підвищення конкурентоспроможності та економічного розвитку Придунайського економічного субрегіону на 2012-2022 роки буде винесений на розгляд найближчої сесії обласної ради.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Науковці створили надміцний титановий сп…

05-04-2016 Олена - avatar Олена

Науковці створили надміцний титановий сплав

Дослідники з Тихоокеанської північно-західної національної лабораторії (PNNL) розробили легкий титановий сплав, що перевершує за міцністю всі сучасні сплави, повідомляє інтернет-ресурс Tech Times. За допомогою електронних мікроскопів команда вивчила наноструктуру сплаву, а...

X Всеукраїнська науково-практична конфер…

10-02-2014 Anna - avatar Anna

20-21 березня 2014 року на базі Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН відбудеться X Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених і спеціалістів “АГРОПРОМИСЛОВЕ ВИРОБНИЦТВО УКРАЇНИ – СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ”.

Знайомство з найстарішим університетом Н…

31-01-2015 Anna - avatar Anna

Знайомство з найстарішим університетом Німеччини з українською мовою навчання

Український вільний університет – унікальна установа в історії вищих навчальних закладів світу. Заснований 1921 року, УВУ є не тільки одним із найстаріших навчальних закладів Німеччини, але єдиним у світі ВНЗ...