В Україні запрацює геоінформаційна система місцевого розвитку

Харківський регіональний центр з інвестицій та розвитку, що входить до сфери управління Держінвестпроекту, працює над проектом створення «Геоінформаційної системи моніторингу регіональних ресурсів та інформаційно-аналітичного супроводу управлінських рішень» (ГІСМР). Координує розробку ГІСМР директор регіонального центру Харківщини Олександр Дудка, – повідомляє прес-служба Держінвестпроекту.

«Оскільки Україна йде шляхом децентралізації влади, що передбачає розширення повноважень органів місцевого самоврядування, усім керівникам регіонів доведеться нести ще більшу відповідальність і приймати самостійні рішення щодо розвитку своїх територій. З цією метою ми й прийняли рішення ініціювати створення на Харківщині ГІСМР, яка міститиме всю актуальну інформацію про область, надаватиме керівникам аналітику, необхідну для прийняття управлінських рішень», – зазначив керівник Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку.

За його словами, геоінформаційна система, зокрема, міститиме картографічну інформацію; дані про наявні на території Харківщини суб’єкти господарювання, результати їх діяльності; дані про земельні та інші природні ресурси регіону. До неї буде включено інформацію про інженерно-технічну та виробничу інфраструктуру, а також демографічні дані про трудові ресурси і ті категорії громадян, які перебувають на соціальному забезпеченні держави», – повідомив Олександр Дудка.

«У ГІСМР інформація буде візуалізована – тож, користувачі зможуть наочно ознайомитися з усіма аналітичними показниками, зокрема з просторовим розташуванням промислових об’єктів та пов’язаною з ними фактографічною інформацією. А підприємці матимуть змогу адекватно оцінити рівень конкуренції і очікуваних доходів у різних сферах бізнесу та обирати для розміщення своїх виробництв найвигідніші місця. У підсумку очікується, що покращиться взаємодія бізнесу та суспільства, поліпшиться діловий клімат у регіоні», – резюмував він.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Подача заявок за програмою «Наука заради…

21-11-2014 Anna - avatar Anna

Подача заявок за програмою «Наука заради миру та безпеки»

        До 01.02.2015: Подача заявки за програмою «Наука заради миру та безпеки». В рамках поглиблення співробітництва з НАТО за програмою «Наука заради миру та безпеки» (НЗМБ) та в умовах необхідності посилення...

Необхідно відновити нафтогазову галузь –…

21-10-2015 Олена - avatar Олена

Необхідно відновити нафтогазову галузь – Глава держави в Івано-Франківському університеті нафти і газу

Президент Петро Порошенко у Івано-Франківську зустрівся із професорсько-викладацьким складом та студентським активом Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Глава держави наголосив, що Україні необхідно відновити нафтогазову галузь. «Дуже покладаюся не...

Японские ученые разработали тканевые сол…

04-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Японские ученые разработали новый вид солнечных батарей, соединив крошечные фотогальванические элементы и тканевое полотно, передает телеканал NHK.