Програмно-апаратний комплекс для оцінки якості формних процесів і готової продукції у поліграфічному виробництві

Українська академія друкарства розробила та впроваджує програмно-апаратний комплекс, що дозволяє провести контроль якості виготовлення друкарських форм, зокрема для флексографічного друку, як аналогових, так і цифрових, а також готових відбитків.

Технічна реалізація поставленої мети здійснюється шляхом програмного аналізу введеної інформації (зображень). Ввід інформації (зображень) забезпечується шляхом проекції зображення формного матеріалу або фарбовідбитків на CCD матрицю з необхідним збільшенням.

Освітлення об’єкту забезпечується осьове, ковзне та „на просвіт” в залежності від типу матеріалу та поставленої задачі. Перемикання здійснюється програмно або оператором (в залежності від режиму). У певних випадках є також необхідним освітлення у інфрачервоному діапазоні.

Програмні засоби включають системне та прикладне програмне забезпечення. Системне програмне забезпечення включає драйвери модуля оцифровування відеопотоку та драйвер модуля управління.

Прикладне програмне забезпечення системи включає засоби для тестування апаратної системи та керування усіма режимами вводу зображень, встановлення параметрів, ведення бази даних вимірювань тощо. Забезпечується вимірювання параметрів формного і друкарського матеріалу на основі введених користувачем зображень.

Пропонований комплекс має принципову новизну. Він дозволить визначати основні параметри форм (відбитків), які необхідні (і достатні) для прийняття управлінського рішення відносно якості продукції (напівфабрикату або технологічної операції). Він має низьку вартість, простий в експлуатації.

Математичні алгоритми кореляційного аналізу зображень, що покладені в основу програмного забезпечення, є достатньо точними.

Принциповою новизною є модуль пошуку зображень чи елементів зображень, які не були відтворені на будь-якому етапі формного чи друкарського процесу.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

May 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Стартап-центр для студентів відкрито у Т…

29-11-2013 Anna - avatar Anna

Стартап-центр для студентів відкрито у ТНТУ імені Івана Пулюя

22 листопада 2013 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулося відкриття першого у західному регіоні України Регіонального міжуніверситетського Стартап-центру ТНТУ. Мета Стартап центру: навчання студентів та молоді основам...

В Україні запрацював перший економайзер …

21-03-2016 Олена - avatar Олена

В Україні запрацював перший економайзер глибокого охолодження димових газів біопаливної котельні

18 березня 2016 року на території аеропорту "Бориспіль" відбулася презентація інноваційної технології, яка дозволяє економити значну кількість паливно-енергетичних ресурсів. Наразі, аеропорт є першим в Україні державним підприємством, де впроваджено «економайзер»...

Керівний комітет міжнародної ініціативи …

05-04-2012 Олена - avatar Олена

 Керівним комітетом міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» проаналізовано План дій України на відповідність встановленим стандартам (орієнтація на конкретні дії та відображення основних принципів відкритого урядування - прозорість, участь громадськості, підзвітність,...