В Мельбурні пройде форум з розвитку двостороннього співробітництва з Україною

 ukr-avstral

Перший Форум україно-австралійського співробітництва OzUke2015 відбудеться в Мельбурні (Австралія) 25-26 листопада.

Про це йдеться у прес-релізі Союзу українських організацій Австралії (СУОА), повідомляють «Новини діаспори».

«Австралійсько-український форум з розвитку двостороннього співробітництва OzUke2015 – одна з наймасштабніших подій за 25 років двосторонньої співпраці між Україною та Австралією відбудеться 25-27 листопада 2015 року в місті Мельбурн» - зазначається в повідомленні.

Програма заходу передбачає панельні дискусії щодо можливостей конкретних галузей економіки та співпраці у сфері неурядових організацій, презентації провідних компаній обох країн, налагодження діалогу між представниками бізнесу та влади, а також відвідання підприємств-лідерів та профільних державних інституцій.

Організаторами форуму виступили Союз українських організацій Австралії спільно із Україно-австралійською торгово-промисловою палатою. Вони зазначають, що обговорення буде направлене на дотичні сектори економіки: сільське господарство та харчову промисловість, енергетику та енергоефективність, IT, науку та освіту, аерокосмічну галузь, інфраструктуру та транспорт.

«Форум має підтримку на всіх рівнях, зацікавленість з боку ділових та наукових кіл, громадського сектору та безпосереднє сприяння австралійського уряду», - зазначив голова СУОА Стефан Романів.

Серед спікерів Форуму заявлені близько тридцяти лідерів громадянського суспільства та бізнесових організацій Австралії, а також представники уряду штату Вікторія.

Крім того зазначимо, що форум-відповідь в українській столиці організатори планують провести вже наступного року для зміцнення започаткованих в Мельбурні зв’язків.

 

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

У Сколково зацікавились Троїцьким Техноп…

13-01-2012 Олена - avatar Олена

На початку жовтня Троїцький технопарк ФІАН відвідала делегація керівників декількох кластерів міжнародного центру розробки та комерціалізації нових технологій "Сколково". Мета візиту полягала в розширенні території і приміщень технопарку на предмет...

Оптика нового поколения: что задумал Пен…

28-12-2012 Светлана - avatar Светлана

Пентагон опубликовал несколько запросов на разработку технологий для оптики нового поколения. Это ощутимо повлияет не только на военную отрасль, но и на множество других сфер, где используются оптические технологии.

Чи стане українська наука прибутковою, я…

11-09-2015 Олена - avatar Олена

Досить часто доводиться чути слова, що якби в Україні добре фінансували науку, то наша держава продавала б за кордон не сировину, а високотехнологічне обладнання і техніку. Дійсно, вітчизняних науковців фінансують...