На Українсько-американському бізнес-форумі буде представлено інноваційні розробки космічної галузі

anons13 липня 2015 року у Вашингтоні відбудеться бізнес-форум Україна-США, участь у якому візьмуть близько 150 бізнесменів та представників уряду. Українська делегація на чолі з Прем'єр-міністром України розповість американським бізнесменам та інвесторам про реформи та можливості, які зараз з'являються в Україні. Більш детальна робота з потенційними інвесторами буде проводитися вже безпосередньо після Форуму.

У ході роботи Форуму буде представлено українські інноваційні проекти в галузі мирного освоєння космічного простору, серед яких Аерокосмічний ракетний комплекс «Спейс Кліпер», проект із використання модернізованої ракети-носія «Циклон-4» на космодромах США, а також пропозиції в галузі двигунобудування.

Як зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська: «Окрім стандартних секторів, таких як агробізнес та інфраструктура, ми додали до порядку денного так звані сектори економіки, які побудовані на знаннях (“knowledge based economy”). І тут ми не говоримо тільки про ІТ аутсорсинг. Це іноді набагато складніші сфери, такі як фармацевтика, інженерні послуги, авіа- та ракетобудування. Ми будемо говорити про ті галузі, в яких у нас є значний потенціал розвитку»

Українсько-Американський бізнес-форум покликаний сприяти поглибленню торгівельно-економічних відносин між державами та залученню американських інвестицій в економіку України.

За посиланням http://bit.ly/1KQFk6M ви можете переглянути промо-відео, яке підготували спеціально для бізнес-саміту Україна-США.

Прес-служба ДКА України

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Хіміки розробили холодний припой

09-03-2016 Олена - avatar Олена

Хіміки розробили холодний припой

Хіміки Університету Айови розробили технологію холодної пайки металом, що дозволяє без нагрівання скріпляти між собою провідники (наприклад, струмопровідні доріжки або дроти) простим нанесенням пасти та механічним розтиранням. Метод використовує переохолоджені...

Володимир Семиноженко: Новий закон про н…

01-03-2012 director - avatar director

Новий закон про наукову і науково-технічну діяльність має закласти підвалини справжніх реформ у цій сфері, - сказав Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко, відкриваючи...

Постанова" Про затвердження мінімал…

24-07-2013 Светлана - avatar Светлана

Про затвердження мінімальних ставок винагороди (роялті) за використання об'єктів авторського права і [...]