У Львові відбувся круглий стіл у рамках Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив – 2015»

Lviv ODAСьогодні, 19 лютого, у приміщенні департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл «Інноваційний прорив: актуалізація потреб суспільства та їх задоволення за допомогою технологій» у рамках Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив – 2015».

Даний захід зібрав провідних експертів столиці та регіону для обговорення нагальних потреб суспільства у поточних умовах та шляхів їх задоволення за допомогою технологічних розробок.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олександра Небожук. «Львівщина має давні наукові традиції і володіє вагомим науковим та освітнім потенціалом, займаючи третє місце в Україні як за кількістю вищих навчальних закладів і наукових інституцій, так і за чисельністю студентства, кандидатів та докторів наук», – зазначила О. Небожук.

За її словами, науковці Львівщини створили визнані у світі наукові школи, високотехнологічні розробки та сучасні системи підготовки кадрів. Перед усіма нами стоїть важливе завдання – знайти шляхи створення ефективної системи співпраці у трикутнику влада–наука–бізнес, побудувати інноваційно-орієнтовану економіку, здатну забезпечити співвітчизникам якість життя на рівні європейських стандартів.

«Сьогодні наша країна знаходиться у дуже непростій ситуації. У важкий для України час особливо важливим є те, щоб кожен громадянин продовжував робити свій внесок у життєдіяльність та розвиток країни в залежності від своїх здібностей та можливостей. Для того, щоб наша країна розвивалась та змінювалась, потрібно, щоб хлібороби пекли хліб, вчителі – навчали молоде покоління, лікарі – лікували хворих, а інноватори, вчені, підприємці, молоді таланти – розробляли нові технології та втілювали інновації у життя», – наголосила директор департаменту.

На завершення свого виступу Олександра Небожук побажала учасникам круглого столу плідної праці, результативних дебатів та вдалих рішень.

У роботі круглого столу взяли участь: президент Київського благодійного товариства Руслан Крамаренко; засновник конкурсу «Інноваційний прорив – 2015», засновник та директор бізнес-акселератора Happy Farm Анна Дегтерева; засновник Lviv Startup Club Ростислав Чайка; директор Львівської Бізнес Школи УКУ Софія Опацька; експерт з енергозбереження Львівського інституту пасивного будівництва Олексій Яцків; прес-секретар компанії ALYaR Robotic Ltd Людмила Качеджи; представники Народної самооборони Львівщини та Центру допомоги армії України Володимир Бохонко, Олександр Ганущин та Віталій Д’ячук.

Під час заходу було розглянуто низку питань, зокрема: «Конкурс «Інноваційний прорив» як інструмент формування інноваційного потенціалу країни»; «Поточний стан та перспективи розвитку ІТ-напряму у Львові та області»; «Внесок Львівської бізнес-школи у розвиток інноваційного підприємництва серед молоді»; «Особливості термореноваційних заходів в енергозбереженні»; «Безпілотний робот для дослідження кордонів держави»; «Вирішення сьогоденних проблем бійців АТО за допомогою технологій» тощо.

Також під час заходу було поінформовано, що стартував шостий сезон Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив». Це перший масштабний проект, націлений на розвиток технологічного бізнесу в Україні, кінцевою метою якого є залучення фінансування для низки відібраних у процесі конкурсу ідей та проектів українських розробників, вчених та підприємців. З умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті: http://ukrinnovation.com/registration.

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

July 2025
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Інформаційна політика - рушійна складова…

06-02-2014 Anna - avatar Anna

Національний центр електронного урядування у 2014 році продовжує практику видання щомісячного електронного дайджесту «Електронне урядування в Україні», який акумулює в собі ключові події щодо досягнень та перспектив розвитку галузі е-урядування....

Журнал ПРОБЛЕМИ НАУКИ №6/2012

29-06-2012 director - avatar director

Проблеми науки скачати Журнал, зареєстрований ВАК у галузі економічних наук, є міжгалузевим науково-практичним виданням, призначеним для керівників міністерств, відомств, наукових і навчальних установ, науковців, фахівців НДІ і КБ, новаторів, інвесторів і викладачів. Періодичність...

Комітет з питань науки і освіти розгляну…

22-02-2016 Олена - avatar Олена

Комітет з питань науки і освіти розглянув питання фінансового забезпечення сфери науки і освіти у 2016 році

Під час розгляду питання про фінансове забезпечення сфери науки і освіти у 2016 році серед інших питань порядку денного засідання Комітету 17 лютого, голова Комітету Лілія Гриневич зазначила, що «скорочення...