Науково-навчальний центр МДПУ імені Богдана Хмельницького взяв участь у VI Міжнародному інвестиційному саміті

Міжнародний інвестиційний саміт (Donbass International Investment Summit-DIIS) – найбільший у країні бізнес-форум, який проводиться з 2008 року і є високоавторитетним зібранням українського й міжнародного бізнесу, де обговорюються питання економічного розвитку та інвестиційних перспектив України. Цього року саміт DIIS проходив 17-18 жовтня й був присвячений питанням енергоефективного та екологічно чистого ведення бізнесу в Україні, а саме: «зеленій» економіці, енергоефективності міського господарства й різних галузей промисловості, альтернативній та відновлюваній енергії, екологічним інвестиціям.

Організатори запросили до участі авторитетних фахівців, топ-менеджерів найбільших компаній і банків, державних керівників України та інших європейських країн. Проект реалізовувався за підтримки Донецької обласної державної адміністрації та Донецької обласної ради.

У роботі саміту взяли участь Президент України Віктор Янукович; керівництво Донецької ОДА та сусідніх областей, представники: галузеві Міністерства, органів місцевого самоврядування, керівники промислових підприємств, бізнес-структури, фінансові та інвестиційні компанії; депутатський і дипломатичний корпус (представники Фінляндської Республіки, Федеративної Республіки Німеччини), делегація організації R-20 (міжнародна організація сфери реалізації енергоефективних проектів).

Науково-навчальний центр «Біорізноманіття» Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького взяв участь у роботі саміту з власними розробками в галузі експертної оцінки впливу техногенних територій на природні комплекси. Маючи відповідний досвід роботи на вітрових і сонячних станціях, колектив центру згідно з міжнародними вимогами підготував 15 експертних висновків щодо екологічної безпеки розташування об’єктів альтернативної енергетики на Півдні України.

У рамках саміту проведені ділові зустрічі як із замовниками попередніх проектів, так і з бізнес-структурами, зацікавленими в перспективних напрямах роботи. Результатами переговорів стали домовленості у сфері використання новітніх технологій (радарні дослідження птахів і ультразвукові детекторні спостереження кажанів у межах вітропарків), освоєння нових секторів вивчення впливу техногенних територій на птахів (потужні лінії електричних мереж в АР Крим). Велику зацікавленість партнери ННЦ «Біорізноманіття» виявили до проведення в Мелітополі в 2014 році Міжнародної науково-практичної конференції з питань вивчення проблеми співіснування природних комплексів та інфраструктури альтернативної енергетики (вітрові та сонячні станції, лінії електричних мереж). Цільовими спонсорами за багатьма напрямами роботи стануть такі організації, як ДТЕК, ООО «Вінд Пауер», ВК «Вітрові парки України», Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА).

Для підвищення кваліфікаційного рівня робіт, що виконуються науково-навчальним центром «Біорізноманіття», двох виконавців проектів Українська вітроенергетична асоціація запросила до участі в навчальному семінарі Німецького інституту вітроенергетики DEWI GmbH, який проходитиме 6-7 листопада 2013 року в Києві за підтримки Держенергоефективності України. У рамках семінару буде проведено навчальний тренінг за напрямом «Девелопмент вітропарків».

За інформацією МДПУ імені Богдана Хмельницького

Регіони

Vinnytsya Lutsk Dniepropetrivsk Donetsk Zhytomyr Uzhgorod Zaporizhzhya Ivanofrankivsk Kyivska Kyrovograd Crimea Lugansk Lviv Mykolaiv Odessa Poltava Rivne Sumy Ternopil Kharkiv Kherson Khmelnytsky Cherkasy Chernigiv Chernivtsi
Київ

Публікації

November 2024
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

 

Випадкова стаття

  • 1
  • 2
  • 3

Физики создали всеразмерный микроволновы…

22-11-2012 user_kiev_3 - avatar user_kiev_3

Опубликовано 22 ноября, 2012 - 00:16 Корейские и американские физики создали особый метаматериал, способный скрыть объект любой формы и размеров от взгляда в микроволновом диапазоне электромагнитного излучения, и опубликовали инструкцию по...

Міжнародний проект з удосконалення метод…

26-09-2013 Anna - avatar Anna

Міжнародний проект з удосконалення методів експлуатаційного неруйнівного контролю елементів енергоблоків реалізовано на Рівненській АЕС. Про це кореспондентові Укрінформу повідомив начальник управління інформації та зв’язків із громадськістю РАЕС Петро Кратік. «Проект втілювався за...

Природні скарби земного гідрокосмосу: Св…

22-06-2015 Anna - avatar Anna

Природні скарби земного гідрокосмосу: Світовий океан та його ресурси

Науковці вважають, що життя на нашій планеті виникло саме в океані, звідки потім поширилося й на суходіл. Ця величезна, складна й динамічна екосистема, що містить 96,5% об’єму всієї гідросфери Землі...